До чого сниться кавун - купувати або різати, гнилої або стиглий плід

27-10-2016, 17:52

Сон про кавун і все, що з ним пов'язано, має масу тлумачень як позитивних, так і негативних. Розшифровка такого сну залежить від різних деталей і подій, що відбуваються в ньому. До чого сниться кавун трактується по-різному кожним з сонників. У даній статті наведені приклади і тлумачення деяких з них. Можливо, вони допоможуть розібратися в сновидіннях або навіть застерегти від можливих загроз і помилок в житті.

Сон про кавун з сучасного сонником

За сучасним сонником сон про кавун – це дуже позитивний знак. Якщо кавун стиглий, соковитий і смачний, то подібний сон пророкує удачу в справах. Побачити в сновидінні кавун, зростаючий на баштані, – до досягнення запланованої мети за допомогою працьовитості і розуму.

У сновидінні вибирати кавун, а потім купувати його, означає, що в реальному житті є ймовірність успадкувати гроші або майно найближчого родича або отримати велику фінансову допомогу.

Кавун за сонником А. Міллера

Купувати кавун сниться до чогось неприємного, що станеться неодмінно з вашої вини. Кавун значних розмірів, який наснився вам, позначає, що в недалекому майбутньому вас відвідає натхнення, яке допоможе просунутися до наміченої мети.

Якщо кавун розбитий уві сні, означає, що незабаром вам будуть повернуті всі борги. Вирощувати кавуни в нічному сновидінні – до розв'язання якоїсь давньої проблеми.

Є несолодкий або незрілий кавун для чоловіка означає складність відносин з жінкою, а ось для жінки такий сон обіцяє невдачу в справах і крах всіх намічених цілей.

Великий кавун уві сні – до приємних клопотів, веселощів, радості, якщо він ще й солодкий і стиглий, то радість буде викликана раптовим приїздом далеких родичів.

сонник Ванги

Великий кавун за сонником Ванги сниться на превеликий відкриттю в області науки або техніки, за допомогою якого ви зможете прославитися. Різати кавун уві сні на шматочки – свого роду застереження, яке свідчить, що вам слід бути скромнішим і щедріше з оточуючими вас людьми, так як часом своїми розважливими діями можете образити їх. Якщо раптом уві сні розрізаний кавун виявляється зеленим, то слід відкласти намічені дії, так як до успіху вони точно не приведуть.

Зростаючі кавуни сняться до раптової прибутку. А ось побачити вві сні я багато кавунів – знак того, що ви не досягнете своєї мети, так як недостатньо ретельно продумали план дій.

езотеричний сонник 

Побачити уві сні кавун за таким сонником, швидше за все, означає, що у вашому організмі не вистачає рідини, і тим самим він подає вам сигнали. Якщо здорова людина уві сні вживає в їжу кавун, то незабаром він може захворіти, а якщо ж хворий, то скоро настане його одужання.

У сновидінні ретельно вибирати гарбуз, а потім його купувати, обіцяє непередбачені труднощі і постійні перешкоди в справах.

Розрізати кавун, а потім є його самому, пророкує швидку сварку з коханою людиною.

Гнилий кавун передрікає любовне розчарування, яке послідує після першої ж інтимної близькості.

древній сонник

Кавун, згідно з цим сонником, символ найвищої насолоди. Розрізати його уві сні віщує удавання і обман в любовних справах. Зірвати кавун уві сні означає, що наяву ви безперешкодно досягаєте стадії найвищої насолоди. Є кавун уві сні означає швидке незабутня пригода, яке доставить непередавані відчуття.

До чого сниться кавун за старим бабусиним сонником

Кавун для жінки передрікає швидку вагітність, для дівчини – до обману і брехні в сердечних справах, а для чоловіка – до зневіри і невиконання задуманого.

Відео

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.