Сушений інжир: корисні властивості, можливу шкоду для організму людини

27-10-2016, 17:52

Важко переоцінити корисні властивості сушеного інжиру. інжир – ця рослина теплолюбна і виростає виключно в субтропічних широтах. У нашому регіоні зустрічається тільки в в'яленої вигляді, так як свіжі плоди - швидкопсувний продукт, який не підлягає транспортуванню. Зі свіжих плодів готують солодку консервацію – варення, джеми, пастилу.

Інжир чудово зберігає свої властивості в в'яленої вигляді.  Так що всі корисні вітаміни, мінерали та мікроелементи не втрачені, а надійно зберігаються в продукті. 

Інжир володіє великою кількістю корисних властивостей. Цей фрукт є «камерою схову» вітамінів, мінералів, мікро-і макроелементів.

Високий вміст калію дозволяє боротися із захворюваннями серця і судин, ніж корисний у профілактиці ішемічної хвороби серця і гіпертонії.

Має великий вміст різних вітамінів, а особливо групи В. Ці вітаміни зміцнюють нервову систему, дозволяючи боротися зі стресовими ситуаціями.

Неоціненну користь приносить міститься у великій кількості клітковина, вона благотворно впливає на роботу шлунка і кишечника, надаючи м'яке проносне дію і очищаючи також печінку, нирки від шлаків і негативного впливу навколишнього середовища.

Дуже корисний інжир людям після сорока років, так як обмінні процеси у людей цього віку змінюються і відбувається втрата кальцію, що негативно позначається на кістках і суглобах. Тому регулярне вживання інжиру є хорошою профілактикою остеопорозу.

Інжир добре застосовувати при дієті. Їм легко можна замінити солодощі, і що міститься в інжир склад корисних речовин дозволяє втамувати голод досить швидко.

У боротьбі з простудними захворюваннями інжир також хороший помічник. Його відвар з молоком дає відмінний жарознижуючий і відхаркувальний ефект.

Тому його часто використовують у народній медицині.

Кашка з інжиру добре справляється з різними шкірними захворюваннями. Його активно застосовують при гнійних ранах, а в деяких випадках лікують вітіліго.

Як і всі продукти, інжир може принести і користь, і шкоду.

Через високий вміст цукру їм не можна зловживати діабетикам. Люди, які страждають на подагру, також не можуть вживати інжир – в ньому міститься щавлева кислота, яка чинить негативний вплив на суглоби.

З обережністю потрібно вживати інжир при жовчнокам'яній хворобі і при каменях у нирках.

Не можна вживати цей фрукт в періоди загострення захворювань, пов'язаних з шлунково-кишкового тракту. Також не рекомендується вживати інжир перед далекими поїздками, так як, надаючи послаблюючий ефект, він може принести деякі незручності в дорозі.

Якщо вживати інжир в розумних кількостях, то шкоди він не принесе.

Основна вимога - це якість споживаного продукту. Так, щоб не завдати шкоди своєму організму потрібно ретельно підійти до покупки інжиру. Хороший і якісний інжир має солодкий смак і світло-жовтий колір, іноді з білим нальотом, це говорить про те, що є зміст природних цукрів, які виходять на поверхню. Форма плоду сплюснута.

Плоди не повинні мати стороннього запаху і смаку, зовнішній вигляд без пошкоджень. Якщо інжир кислий, сухий і твердий, то у нього закінчився термін придатності.

Відео по темі статті

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.