Інжир: користь і шкода для жінок, чи можна застосовувати в дієтичному харчуванні

27-10-2016, 17:52

Серед величезного вибору сухофруктів на нашому ринку, почесне місце займає інжир. Цей досить відомий плід фігового дерева (смоківниці) має величезну користь для людського організму. Він давно відомий своїми унікальними властивостями. Ще з часів Олександра Македонського його використовують в народній медицині.

Виростає це корисне дерево в субтропічних широтах. Хоч воно і теплолюбива, але не примхливо до грунтів. На нашому столі інжир з'являється тільки сушеному вигляді, так як свіжі плоди має дуже маленький термін зберігання. Але в південному регіоні нашої країни можна поласувати і свіжими смоквами.

Давайте розберемося, які користь і шкода інжиру для організму людини?

Інжир містить в собі величезний склад корисних речовин, необхідних людському організму. Якими корисними властивостями свіжий інжир володіє? Свіжий інжир від в'яленого (сушеного) відрізняється лише концентрацією тих речовин, які має в своєму складі цей фрукт. Зменшується кількість води, але вітамінний склад залишається, і речовини переходять в природне консервоване стан.

Безперечно, що будь-які фрукти краще вживати в свіжому вигляді. Але в даному випадку немає кращої альтернативи для тих, хто не може отримати ці плоди свіжими. У кого є можливість споживати плоди інжиру свіжими, той може скористатися чудовими порадами і рецептами приготування різних страв і добавок до них. Також калорійність свіжого інжиру не висока, тому він відмінно підходить для дієтичного харчування.

Інжир чудово зберігає свої властивості і в в'яленої вигляді, і у вигляді варення, пастили, джему і компотів.

Інжир є джерелом корисних речовин для організму людини. Зміст вітамінів С, Е і групи В, різних ферментів, пектину, найважливіших амінокислот досить велике. Тому інжир цінують за ті якості, які дозволяють боротися із захворюваннями і бути чудовим профілактичним засобом проти них.

Інжир багатий цинком, натрієм, калієм, фосфором, а кількість заліза більше, ніж в яблуках.

Лікувальний ефект плодів інжиру незаперечний. Його використовують у відварах для лікування простудних і вірусних захворювань, як жарознижувальний, потогінний і відхаркувальний засіб.

У кардіології його використовують як лікувальний і профілактичний засіб проти серцево-судинних недуг, так як високий вміст калію позитивно впливає на тонус серцевого м'яза і судин. Властивість розріджувати кров – відмінне дію проти тромбів.

Інжир в своєму складі має антибактеріальну речовину, що допомагає лікуванню гнійних ран.

Його м'який послаблюючий ефект добре впливає на кишечник і допомагає тим, хто страждає запорами.

Вживання інжиру є хорошим профілактичним засобом від остеопорозу, що дуже важливо для людей після 40 років.

Єдиний фрукт, який містить поліненасичені жирні кислоти Омега-3 і Омега-6 дозволяє омолодити організм, чим корисний інжир для жінок.

Протипоказань у інжиру трохи, але зловживати ним теж не варто. Так, інжир слід з обережністю вживати людям, хворим на цукровий діабет, гострими запальними захворюваннями шлунково-кишкового тракту, ожиріння.

Відео по темі статті

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.