Червона ікра: корисні властивості, який сорт краще вживати

27-10-2016, 17:52

Червона ікра – делікатес, який багато хто любить і поважають. Для більшості цей продукт з'являється на столі тільки в свята. Через свою високу вартість, для пересічного покупця він не доступний для щоденного меню. Але своїми корисними властивостями червона ікра не поступається жодному іншому продукту, що також підтверджує її унікальні якості.

Роблять натуральну червону ікру на Далекому Сході. Але долаючи величезні відстані для того, щоб потрапити на столи жителів Європи, далеко не завжди вона зберігає свіжий вигляд і всі свої унікальні якості.

Червона ікра – це ікра риб, які відбуваються з сімейства лососевих. Відмітна їх риса - м'ясо різних відтінків червоного кольору. У це сімейство входять такі риби, як нерка, горбуша, лосось, кета форель та інші.

Склад і поживність у ікри однакова, різниця в розмірі і кольорі. Є більш дрібна (2-3 мм в діаметрі) і світла, а є й досить велика (до 7 мм в діаметрі) і яскраво-червона.

Лососева ікра універсальна за своїм хімічним складом. Так як ікринки за своєю суттю є «яйцем» риби, то в ній знаходиться весь склад, необхідний для нормального функціонування і розвитку зародка. Всі речовини знаходяться в концентрованому стані і при вживанні ікри потрібно не так вже й багато її з'їсти, щоб наповнити організм корисними речовинами.

Чи корисна червона ікра, перебуваючи на бутербродах? Безсумнівно, поєднання хліба і масла з ікринками перетворюється в калорійну бомбу. Тому поєднувати її необхідно не з вуглеводами і жирами, а з нейтральними продуктами. Ікра прекрасно підходить до сиру, яєць, різних овочів, є хорошим компонентом різноманітних салатів і коктейлів.

Людям, які займаються спортом, що знаходяться на відновленні після тривалих захворювань або складних операцій, які бажають зміцнити і омолодити свій організм необхідно включити цей продукт в раціон харчування.

Важливо пам'ятати, чим корисна ікра: це зміцнення імунітету, серцево-судинної системи, регенерація організму на клітинному рівні, що дозволяє домогтися омолоджуючого ефекту.

Цей білковий делікатес легко і повністю засвоюється, насичуючи організм поліненасиченими кислотами, які поліпшують роботу мозку і зору. Вміщені в ньому ліпіди знижують холестерин, надають лікувальну дію на судини, нормалізує артеріальний тиск.

Але слід пам'ятати, що в регіонах Європейської частини лососевої ікри в чистому вигляді дуже небагато. І основна маса продукту йде в солоному і консервованому вигляді. А сіль, як відомо, шкодить людям, що страждають розладами серцево-судинної системи, і призводить до набряків.

Вважати, що червона ікра найкорисніша, не варто. Так як є не поступається за своїми якостями ікра інших сімейств риб. Вся рибна ікра має майже однаковий хімічний склад, так як запускає процеси відтворення виду. Розвиток ембріона вимагає певних процесів, що є в кожної ікринки.

У кулінарії використовується весь спектр рибної ікри. Для оформлення закусок дуже красиво виглядає і чорна (осетрова) ікра. А для тих, хто прийшов з Японії суші використовують ікру летючої риби, надаючи їй різний колір харчовими барвниками.

Відео по темі статті

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.