Ізюм: користь і шкода для здоров'я, для схуднення, при вагітності

27-10-2016, 17:52

Про те, що сушені плоди винограду – родзинки, дуже корисні для організму, відомо з давніх часів. Ізюм багатий важливими мікро- і макроелементами, вітамінами, мінералами. Він здатний накопичувати в собі корисні речовини при переході зі свіжого винограду в сушений продукт.

Різниться родзинки за кольором і розміром і виготовляється з винограду столових сортів. Є світлий родзинки – виготовлений із зеленого і білого винограду, темний (чорний) – зроблений з синього і темного винограду. Ще визначальним фактором, що впливає на сорт родзинок, є наявність в ньому кісточок.

Ізюм багатий органічними кислотами: аскорбінової, фолевой, нікотинової, винної, олеїнової, і це далеко не весь список.

Ці кислоти відіграють найважливішу роль в роботі всього організму і відбуваються в ньому обмінних процесів.

Високий вміст в сушеному винограді мінералів і мікроелементів – калію, кальцію, магнію, фосфору, заліза, цинку, міді, марганцю, селену, бору, натрію, вітамінів А, групи В, С, Е, Н, РР.

Багато речовин, якими так багатий родзинки, здатні боротися з онкологією, давати довголіття, зберігати красу волосся і нігтів.

Що входять до складу кальцій і бор дають хорошу профілактику остеохондрозу і остеопорозу. Чи збережуть красу і фортеця зубів.

Калій відповідає за скорочення серцевого м'яза і має сечогінний ефект, підвищує тонус судинної системи.

Вітаміни групи В дозволять справлятися зі стресовими ситуаціями, депресивним станом і безсонням.

Відрізняється родзинки від свіжого винограду ще й тим, що при його вживанні не утворюється надлишок газів в кишечнику. Це дуже корисна властивість родзинок, особливо при вагітності.

Використання винограду в своєму раціоні харчування дуже корисно для людей, які дотримуються здорового способу життя. Для тих, хто стежить за вагою і замінює солодощі на сухофрукти, родзинки просто необхідний для схуднення.  

Користь і шкода родзинок неможливо порівняти. Але наскільки він корисний, настільки може і завдати шкоди.

Ізюм слід з обережністю застосовувати людям, хворим на цукровий діабет, з-за високого вмісту в ньому цукрів. А також тим, хто страждає на ожиріння – в ньому високий вміст калорій.

Категорично протипоказаний людям, що страждають серцевою недостатністю, туберкульозом, виразками шлунково-кишкового тракту і порожнини рота.

Будь-який продукт здатний і допомогти, і нашкодити. Так і ліки від отрути часто відрізняється лише дозуванням.

Незважаючи на деякі обмеження, користь родзинок незаперечна.

Володіючи корисними властивостями, він стає джерелом вітамінів і потужним антиоксидантом. Благотворно впливає на діяльність нервової системи, налагоджуючи сон. Зміцнює імунітет і активно діє на клітини мозку.

Широко використовується в кулінарії, даючи страв неординарність і багатство смаку.

Для того, щоб користь від родзинок була повною, необхідно вибрати якісний продукт. Вибираючи родзинки, потрібно звертати увагу на його зовнішній вигляд. Наявність хвостика говорить про те, що продукт пройшов мінімум різних обробок хімікатами. Зайвий блиск говорить про обробку мінеральними маслами (наприклад, вазеліновим). Не повинно бути механічних пошкоджень, сірого нальоту, цвілі і неприємного смаку.

Відео по темі статті

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.