Користь і шкода інжирна персика, його калорійність і вітамінний склад

27-10-2016, 17:52

Користь і шкода інжирна персика досі є темою суперечок не тільки вчених, але і рядових споживачів. Як практично і будь-яка фруктова культура, інжировим персик багатий вітамінами і корисними речовинами. Крім задоволення від його вживання, він здатний надати нашому організму і велику користь.

Цей фруктовий плід популярний не тільки в регіонах свого зростання, а й широко затребуваний по всьому світу. Саме через свою користі і позитивного впливу на організм такий сорт персика часто вживають з метою профілактики або лікування різного роду захворювань.

Дослідники вважають, що регулярне вживання цього смачного і корисного фрукта знижує загрозу таких захворювань, як гіпертонія, атеросклероз, різноманітних серцево-судинних захворювань. При тривалому прийомі в їжу плодів інжирна персика цілком реально позбутися набряків і поліпшити склад крові.

Вживання протягом дня або навіть безпосередньо перед трапезою цих смачних і солодких плодів забезпечує максимально швидке переварювання надходить в організм жиру.

М'якоть плодів інжирна персика багата пектинами, які, в свою чергу, відмінно нейтралізують діяльність мікробів і шкідливих бактерій. Особливо слід відзначити благотворний вплив даного фрукта на зміцнення імунітету та відмінне протистояння утворенню та розвитку ракових клітин.

Пильна увага цьому фрукту слід приділити жінкам. Вся справа в тому, що регулярно включаючи плоскі персики в свій раціон, можна з легкістю добитися помітного омолоджуючого ефекту. Постійно вживаючи плоди персиків в їжу можна значно зміцнити шкіру і підвищити антиоксидантний захист всього організму.

Завдяки міститься в м'якоті плоду клітковині, відбувається ефектне очищення шлунково-кишкового тракту, відновлюються основні функції шлунка, відмінно стимулюється процес обміну речовин.

Також завдяки низькій калорійності даного продукту, яка становить близько сорока кілокалорій на сто грам, персик прекрасно підійде для людей з діагнозом ожиріння.

Розібравши позитивні якості інжирна персика, треба з'ясувати, якої шкоди може нести його вживання.

під–перше, в цьому фрукті міститься дуже багато цукрів, тому такий продукт повинен бути автоматично виключений з меню людей, які страждають від цукрового діабету;

під–друге, не секрет, що фрукти в значній мірі можуть виступати в якості сильних алергенів. Тому їх не слід вживати, якщо є протипоказання або наявність явних ознак алергічних реакцій;

В–третє, при рясному вживанні дані плоди здатні викликати кишкові і шлункові розлади.

Як і будь-який продукт, інжировим персик здатний надати як позитивне, так і негативний вплив на людський організм. Не варто забувати про свої хронічні захворювання і елементарні правила особистої гігієни під час прийому їжі.

Також не варто і економити, купуючи плоди в сумнівних магазинах, на вуличних лотках уздовж проїжджої частини або з прилавка, встановленого безпосередньо на тротуарі або землі. Спокуса купити товар дешевше може закінчитися відвертим розчаруванням в покупці.

Плоди фруктів по заниженою ціною, як правило, поганого  якості, зіпсовані і зовні, і всередині. Найчастіше м'якоть таких плодів вже вражена гниллю, має неприємний запах і консистенцію. Вживання такого плоду не принесе організму абсолютно ніякої користі! Мало того, неякісні плоди здатні завдати серйозної шкоди здоров'ю людини і привести до дуже плачевних наслідків.

Відео по темі статті

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.