Корисні властивості квашеної капусти, склад вітамінів і як її використовувати для схуднення

27-10-2016, 17:52

Про даному блюді знають всі, причому його можна придбати як в магазині, так і зробити самому. Останній спосіб не забирає багато сил і часу, так як основний процес бродіння йде без участі людини. Незважаючи на широку поширеність капусти в такому вигляді, мало хто знає про те, що корисного в квашеній капусті, і в якому вигляді капуста забезпечена великою кількістю вітамінів і мінералів.

При вживанні квашеної капусти приходить в норму робота шлунково-кишкового тракту, з організму виводяться шлаки і токсини. Квашена капуста більш корисна, ніж білокачанна капуста в сирому вигляді, так як при заквасці отримує додаткові позитивні властивості. Крім того, під час бродіння капуста збагачується вітаміном С. Квашена капуста гальмує розвиток ракових клітин, а в деяких випадках і зовсім їх знищує.

Також важливо знати те, які вітаміни, крім вітаміну С, входять до складу квашеної капусти. Сюди відносяться вітаміни групи В (В1, В2, В3, В4, В6 і В9), вітамін А, К і метілметіанін, два крайніх вітаміну впливають на краще засвоєння їжі.

Вітамін А благотворно позначається на стані шкіри і волосся, а також сприяє доброму розвитку кісток і прискорює ріст. Вітаміни групи В позитивно впливають на серцево-судинну і нервову системи і покращують волосяні цибулини і стан шкіри.

Корисні властивості квашеної капусти для схуднення і зміцнення здоров'я, в першу чергу, обумовлені великою кількістю вітаміну С, який є кращим другом імунітету, а властивість квашеної капусти чистити організм від продуктів обміну є основоположним для позбавлення від зайвих кілограмів.

Квашена капуста при схудненні

Завдяки низькій калорійності квашена капуста добре зарекомендувала себе, як засіб для позбавлення від небажаного ваги. Крім цього, в ній є тартронова кислота, що зупиняє процес утворення вуглеводів в жирову тканину. Дана кислота також міститься і в качані. Як було зазначено вище, квашена капуста виводить шлаки і токсини, а адже це особливо важливо при скиданні ваги.

Схуднення на квашеній капусті є не тільки перевіреним способом, але і результати такої дієти не змусять довго себе чекати. Величезним плюсом квашеної капусти є те, що калорійність даного продукту становить дев'ятнадцять кілокалорій на сто грам. Саме тому її можна їсти в будь-яких кількостях. А також капуста в такому вигляді добре насичує організм.

Існує два методи схуднення на квашеній капусті. Перший, так званий екстрений спосіб, триває кілька днів, в які дозволяється вживати в їжу тільки один певний продукт. Безсумнівно, екстрена дієта на квашеній капусті дасть очікуваний результат, але слід пам'ятати, що такий спосіб є ненадійним, так як після повернення до колишнього раціону зайві кілограми можуть повернутися.

Другий спосіб дієти полягає в правильному збалансованому харчуванні з включенням в раціон квашеної капусти, яка буде використовуватися частіше за інших. Така дієта триваліший, але її результати надовго залишаться незмінними.

Відео по темі статті

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.