Картопляний сік: користь і шкода для здоров'я в цілому і для схуднення

27-10-2016, 17:52

Останнім часом популярність набирає вживання в їжу різноманітних соків з усіх видів овочів, зелені і фруктів. Але, незважаючи на велику популярність даної тенденції, картопляний сік залишається осторонь, а все через помилкову думку людей про те, що наявність крохмалю в бульбах точно не зробить корисного впливу на організм.

Корисні властивості напою обумовлені, в першу чергу, наявністю великого числа вітамінів В1, В2, В6, Е, РР, С і А, а також органічних кислот і мікроелементів.

Безумовно, не дивлячись на наявність великої кількості вітамінів, мінералів і поживних речовин, картопляний сік все-таки рекомендується приймати не кожному, все залежить від індивідуальних особливостей організму. Саме тому, щоб уникнути розчарувань і неприємностей при вживанні цього напою, необхідно точно дізнатися, в чому користь і шкоду картопляного соку.

Мабуть, найголовнішим позитивним ефектом від вживання картопляного соку є ранозагоювальну дію і боротьба з виразками, гастритом. Крім цього, сік з картоплі сприяє виведенню надлишків води з організму, тому його рекомендується вживати при набряках. Він позитивно позначається на організмі, так як виводить шлаки і токсини.

Допомагає привести в норму рівень холестерину і величину артеріального тиску. При зовнішньому застосуванні відмінно справляється із запаленнями, опіками та синцями під очима.

Крім позитивних моментів також слід відзначити і шкоду картопляного соку. Вживати його слід свіжий, відразу після приготування. Сік з картоплі не рекомендується пити людям з низькою кислотністю шлункового і при важкій стадії цукрового діабету. Також важливо, щоб картопля була молодим, так як в старому продукується речовина соланін, що може завдати шкоди людському організму.

Картопляний сік для стрункості

Актуальним є питання про те, чим корисний картопляний сік для схуднення. Вся справа в тому, що даний напій активує роботу кишечника, внаслідок чого травлення відбувається значно швидше, усуваються такі проблеми, як запори, а загальний стан організму поліпшується, тому що картопляний сік виводить шлаки, токсини і інші продукти обміну. Крім іншого він здатний прискорити метаболізм.

Також слід згадати про те, що картопляний сік видаляє з організму всю зайву накопичилася рідина, яка заважає нормальному току крові по тканинах, внаслідок чого можуть утворюватися різноманітні набряки.

Але не варто забувати про те, що все повинно бути в міру, і фахівці не рекомендують зловживати картопляним соком. Для кращого ефекту схуднення необхідно вживати близько 150 мл соку по два рази в день за півгодини до прийому їжі.

Для приготування картопляного соку потрібно підібрати гарні, рожеві бульби, очистити і вичавити сік за допомогою соковижималки. У разі її відсутності можна натерти картоплю на тертці і пропустити через марлю або сито.

Відео по темі статті

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.