Користь і шкода картоплі для організму, чи можна їсти його при схудненні

27-10-2016, 17:52

Картопля була завезена в країну приблизно в XVIII столітті, але в той час даний продукт люди не полюбили і не оцінили всіх його достоїнств. Однак на сьогоднішній день складно уявити собі життя без цього овоча, адже він завжди виручає, коли потрібно швидко щось приготувати, причому варіації страв, безумовно, радують.

Незважаючи на велику кількість шанувальників даного продукту, всім слід чітко знати, в чому користь і шкоду картоплі.

В першу чергу варто відзначити, що до складу картоплі входить велика кількість клітковини, вуглеводів, а також необхідних для організму білків, таких, як альбумін, глобулін, протеїн. Крім цього бульби картоплі збагачені різноманітними кислотами, наприклад, яблучної, щавлевої і лимонної. Присутність вітамінів також зазначається, сюди входять вітаміни В1, В2, В6, С, А.

 

Користь картоплі для організму головним чином полягає в здатності послаблювати і знімати спазми, а також надавати діуретичну дію, адже завдяки присутності калію картопля відмінно справляється з виведенням надлишків води з організму.

Крім цього, картопля приводить в норму метаболізм, нормалізує діяльність серцево-судинної системи і шлунково-кишкового тракту. А сік з молодих картоплин допомагає в боротьбі з шлунковими виразками і гастритом.

Але для того, щоб не знищити позитивний ефект, а навпаки посилити його, потрібно знати основні правила приготування цього овоча. Бульби необхідно чистити безпосередньо перед скиданням в киплячу воду, якщо ж картопля очистити і залишити в холодній воді, то він просто втратить свій набір вітамінів, мінералів і кислот.

Молода картопля коштує варити в шкірці, так як вона служить бар'єром для виходу всіх корисних речовин.

Картопля для стрункої фігури

Для людей, які стежать за своїми пропорціями і не хочуть отримати небажані кілограми, злободенним і актуальним є питання про те, чи можна вживати в їжу картоплю при схудненні.

Однозначної відповіді на це питання не існує, так як думки експертів розділяються: одні вважають, що картопля містить занадто багато вуглеводів, інші ж стверджують, що бульби є низькокалорійним продуктом.

Насправді калорійність картоплі становить всього сімдесят п'ять калорій на сто грам, але для того, щоб їсти його і не боятися за фігуру, слід враховувати метод готування. самий «нешкідливий» спосіб готування – це відварна картопля, але, природно, якщо вона подається з вершковим маслом, різними соусами або іншими добавками, то калорійність починає зашкалювати.

Існує ряд пунктів, за якими можна зрозуміти, в чому користь картоплі як при схудненні, так і просто для здоров'я:

  • Овоч відноситься до низькокалорійним продуктам.
  • Вживання в запечена або вареному вигляді гарантує збереження корисних властивостей, а також в такому вигляді у картоплі є повільні вуглеводи.
  • Є чудовим живильним продуктом.
  • Перетравлюється недовго і швидко виводиться з організму, якщо враховані правила комбінації з іншими продуктами.

Варто відзначити, що картопля не поєднуються з м'ясом, яйцями, томатами, рибою, птицею і кисломолочними продуктами.

Відео по темі статті

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.