Білокачанна капуста: корисні властивості, вітамінний склад і протипоказання

27-10-2016, 17:52

Білокачанна капуста містить в складі велику кількість вітамінів, мінералів, а також такий продукт відрізняється досить низькою калорійністю. Регулярне застосування капусти як у сирому, так і в квашеному вигляді забезпечує людині міцний імунітет.

Головними поживними елементами білокачанної капусти є білки і вуглеводи, при цьому капустяний білок за деякими складовими не поступається курячому білку.

Багатьох цікавить питання, чим корисна капуста людям, схильним до повноти. Відповідь проста: саме білокачанна капуста містить в своєму складі особливу речовину – тартроновую кислоту, яка сприяє уповільненню процесу перетворення вуглеводів в жири, завдяки цьому зменшується ризик набору небажаного ваги.

Білокачанна капуста не поступається цитрусовим за вмістом вітаміну С (на сто грам доводиться сорок чотири міліграми даного вітаміну), всього двісті грам сирої капусти в день покривають добову норму вітаміну С.

Серед мінералів, що входять в білокачанну капусту, центральне місце займають калій, сірка, цинк, кальцій та залізо. Значна кількість калію сприяє виведенню надлишку рідини з організму, крім цього він є кращим другом здорового серця.

Кальцій необхідний для міцності кісток, залізо є запорукою доброї крові, а сірка збільшує процес утворення інсуліну, тим самим регулюючи рівень цукру в крові.

Злободенним є питання про поїданні качана, адже думки тут розходяться. Насправді в капустяної качані є велика кількість необхідних організму амінокислот, але вживати її варто лише тоді, коли овоч виріс без додавання добрив, які провокують накопичення нітратів в качані.

сприятливий вплив

Корисні властивості білокачанної капусти були відомі людям ще з давніх часів, її використовували при лікуванні як серйозних захворювань, так і для усунення місцевого болю. Основними цілющими властивостями є:

  • Очищення крові і виведення шлаків.
  • Боротьба із зайвою вагою.
  • Протиракову властивість.
  • Прискорення метаболізму.
  • Підвищення імунітету.
  • Протизапальну властивість.
  • Антисептичні властивості.

Не варто забувати про те, що білокачанна капуста корисна не тільки в своєму первісному вигляді, але і у вигляді різноманітних соків і коктейлів. Існує безліч варіацій з приготування капустяного соку, які можуть як посилювати, так і зменшувати його дію.

Головні корисні властивості соку полягають в тому, що в ньому зберігаються всі вітаміни і мінерали, які легко засвоюються організмом людини. Крім того, в капустяному соку відсутня клітковина, яка рясніє в качані, саме цей елемент важкий для перетравлення.

Незважаючи на настільки різноманітні корисні властивості білокачанної капусти, є і протипоказання для її вживання. Не рекомендується за один присід з'їдати великий обсяг капусти, так як через наявність клітковини може турбувати здуття і метеоризм. Також не варто налягати на овоч людям, що страждають панкреатитом: їм дозволено мінімальна порція цього продукту.

Відео по темі статті

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.