Як позбутися від судинних зірочок на ногах: різні способи позбавлення

27-10-2016, 17:52

Багато дівчат стикаються з проблемою появи телеангіоектазій на ногах. Причини криються в таких факторах, як шкідливі звички, незручне взуття, довгий вимушене стояння на ногах, захворювання серця, печінки, гормональні порушення та багато іншого. Тому питання про те, як позбутися від судинних зірочок на ногах і повернути їм красу і здоров'я, дуже актуальне.

Помітивши поява зірочок, необхідно почати курс лікування, який включає в себе заходи, спрямовані на зміцнення стінок вен і підвищення їх тонусу, нормалізацію кровотоку, лікування локальних ускладнень. Лікування ділиться на консервативне та хірургічне.

Консервативні методи лікування варикозної хвороби

Компресійний трикотаж (панчохи, гольфи, колготки) служить найкращим засобом серед консервативних методів. Якщо постійно застосовувати цей трикотаж, то забезпечується циркуляція крові за рахунок рівномірного розподілу тиску на ноги.

Типи трикотажу (лікувальний або профілактичний) вибираються в залежності від стадій захворювання. Тільки досвідчений лікар може підібрати білизну, що враховує характер захворювання. Якщо спосіб життя малорухомий, то компресійні панчохи можна використовувати для профілактики.

Також як один з методів лікування, використовується медикаментозна терапія, яка зменшує болю, набряки, знижує рівень дискомфорту. Однак використовуючи тільки цей метод, неможливо повністю перемогти хворобу.

Вправи для здоров'я ніг і вен

Ще один метод, як можна позбутися від зірочок: необхідно бути фізично активним (ходьба, йога, велосипед, перерви в сидячій роботі і т. Д.). Наступні вправи допоможуть поліпшити кровообіг в ногах:

1) Відривання п'ять від підлоги по черзі.

2) Підняття на носках і повернення в початкове положення.

3) Згинання ніг в гомілкостопі черзі з положення на спині.

4) Згинання ніг в колінах, почергове підняття ніг з положення на спині.

5) Катання м'яча ступнями, сидячи на стільці.

Хірургічні методи лікування

Повне позбавлення від судинної сіточки відбувається при застосуванні малоінвазивних методів лікування варикозної хвороби. Так називаються втручання, що виконуються хірургом через маленькі проколи шкіри. Вони менш травматичні, проводяться під місцевою анестезією.

склеротерапія

Даним способом лікування користуються на початковому етапі захворювання, він є безпечним і високоефективним. Він здатний позбавити не тільки від зірочок, а й поліпшити стан вен. Після процедури надаватися компресійну білизну. При використанні цього методу можуть з'явитися синяки і невеликі ущільнення, які пройдуть за пару тижнів. як підсумок – біль більше не відчувається, відтік крові відновлений.

лазерне лікування

Суть такого лікування – в закритті просвітів вен без їх видалення. До хворих місць направляється спеціальна голка, через яку пропустять лазерний провід. У нього надходить імпульс, таким чином, вена стає жгутиком завдяки «склеювання», Через деякий час він зникне.

мініфлебектомія

Це процедура видалення вен з подальшою ліквідацією причин варикозу. Не потрібно накладання швів, краю заклеюються пластиром. Є невеликі хворобливі відчуття. Після методу залишаються невеликі рубці, зникаючі з часом.

Відео по темі статті

Наступні відео з даної теми допоможуть краще розібратися в проблемі:

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.