З'явилися судинні зірочки на ногах: що робити, як їх лікувати

27-10-2016, 17:52

Судинна сіточка з'являється при деформації судин, супроводжується вона спазмами і судомами, іноді набряками. Якщо з'явилися судинні зірочки на ногах, що робити? Заходи профілактики вже не приносять користі, зате косметичні процедури допоможуть полегшити стан.

Однак не варто забувати і про консультації з фахівцем (флебологом або ангіології), який визначить необхідність лікування даного дефекту.

Різновиди судинних зірочок

Перейдемо до їх різновидам. По зовнішній ознаці розрізняють варикоз у вигляді ліній, точок, схожий на дерево та ін. За природою виникнення зірочки бувають: венозні, артеріальні або капілярні. На внутрішній частині стегна найчастіше розташовуються лінійні зірочки, а на зовнішній – деревовидні (вони розташовані по колу).

косметичні методи

Косметологічні салони надають різні види послуг щодо вирішення цієї проблеми. Наприклад, при лазерної фотокоагуляції промінь нагріває судини, які пошкоджені, не зачіпаючи здорові. Цей спосіб використовується при невеликому розмірі сіточки.

Одним з найпоширеніших методів є лікування електрокоагуляцией, в якій використовується тонкий електрод. Істотним його недоліком і відмінністю від першого способу є те, що пошкоджуються прилеглі тканини. Тому існує великий ризик виникнення рубців і депігментації шкіри.

 

склеротерапія – найефективніший, безболісний і безпечний вид салонних процедур, який полягає у введенні особливого розчину, що склеює стінки судин.

Перш ніж приступати до лікування, необхідно проконсультуватися з фахівцем про те, що робити, якщо на ногах з'явилися судинні зірочки.

купероз

Так називається наявність зірочок на обличчі через слабкість стінок судин. Найчастіше буває у людей, чутливих до косметики, клімату і т. Д. Також причиною може служити гормональний збій, стрес або шкідливі звички, генетична схильність або вік.

Захворювання проявляється поетапно: від сверблячки і роздратування до почервоніння і появи судинних зірочок. Воно може заподіяти багато неприємностей, якщо вчасно не вжити заходів. Для цього необхідно почати догляд за шкірою обличчя, попередньо визначивши тип шкіри. Найкраще сходити до косметолога, який і пропише спеціальні засоби по догляду за шкірою.

Якщо дефект все ж з'явився на обличчі, то не рекомендується вмиватися гарячою водою і робити контрастні вмивання, а також парові ванночки і компреси. Вода кімнатної температури відмінно підійде для особи. Мило слід замінити спеціальними пінками або гелями, а використання лосьйону скоротити до мінімуму (вибирати тільки ті, які не містять спирту).

Дівчатам, які мають купероз, протипоказана активна чистка обличчя, вакуумний масаж, деякі види масок і багато іншого.

Якщо зірочки вже з'явилися, то прибрати їх можна тільки за допомогою спеціальних методів в косметичних центрах. Для позбавлення від проблеми в домашніх умовах рекомендується робити маски. Повністю прибрати зірочки таким способом не можна, однак можна зменшити почервоніння. Причини появи судинних сіточок не впливають на методи лікування. Але починати необхідно з консультації фахівців.

Відео по темі статті

Щоб краще розібратися в проблемі і зрозуміти, що необхідно робити, рекомендується подивитися такі відео:

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.