Мезотерапія голови: відгуки та протипоказання для процедури

27-10-2016, 17:52

Хто з нас не мріє про здорових доглянутих волоссі? Адже гарне волосся - гордість будь-якої жінки. Сьогодні існує велика кількість засобів для підтримки краси і здоров'я волосся: маски, шампуні, вітаміни і багато іншого.

Однак і вони не завжди допомагають нам. Під впливом шкідливих факторів навколишнього середовища, стресу, прийому лікарських засобів, хімічних і термічних впливів на волосся (фарбування, сушка феном та інше) проблеми можуть набувати більш серйозний характер. З'являється лупа, свербіж шкіри голови, рясне випадання волосся. І тоді догляд в домашніх умовах не завжди дає результат.

У чому полягає процедура мезотерапії

Якщо проблема не проходить після використання домашніх (магазинних) коштів, варто звернутися до фахівця–трихолога. Він допоможе виявити причину і призначить необхідне лікування.

Найбільш поширеним методом лікування на сьогодні є мезотерапія шкіри голови. Вона являє собою введення під шкіру спеціальних препаратів в залежності від проблеми пацієнта, що дозволяє доставити вітаміни і мікроелементи до фолікулу. Проводиться вона вручну за допомогою шприца з тонкою голкою або спеціальним приладом - мезоінжектора.

Ін'єкцію вводить на глибину всього 2-4 мм на відстані 1-2 см один від одного, починаючи з меж волосяного покриву, а потім по проділах. Якщо все зроблено правильно, больові відчуття будуть мінімальні. Після процедури не варто мити голову, а також робити масаж протягом 2-3 днів після сеансу.

В яких випадках призначають мезотерапию

Тепер розглянемо, коли необхідно проводити процедуру. Лікар призначить мезотерапию, якщо у вас:

 1. лупа;
 2. Обласна, рясне випадання волосся (в тому числі після пологів, при грудному вигодовуванні);
 3. Пошкоджені після фарбування, термічного впливу, посічене волосся;
 4. себорея;
 5. Грибок шкіри голови.

склад мезококтейль

Як вже говорилося вище, необхідний склад для проведення процедури повинен підібрати лікар, виходячи з наявного діагнозу. Основними складовими коктейлів є наступні:

 1. ферменти;
 2. Мікроелементи, вітаміни і амінокислоти;
 3. кисень;
 4. Протизапальні засоби;
 5. Антибіотики, протигрибкові препарати;
 6. Гормони і рослинні екстракти;
 7. Препарати для харчування цибулин, поліпшення кровообігу.

Протипоказання

Багато жінок звертаються з проблемою випадіння волосся в період вагітності або після пологів, під час грудного вигодовування. Варто знати, що в ці періоди вдаватися до цього методу лікування не варто. Крім цього існує ще ряд протипоказань до мезотерапії голови:

 1. Порушення роботи серцево-судинної системи, в тому числі гіпертонія;
 2. Наявність алергічної реакції на будь-який з компонентів;
 3. Психічні розлади;
 4. Онкологічне захворювання;
 5. Менструація або передменструальний синдром;
 6. Жовчнокам'яна хвороба, захворювання нирок;
 7. Вживання ліків, компоненти яких несумісні з препаратом;
 8. Загострення хронічних захворювань;
 9. Хвороби крові.

Відгуки

Щоб зрозуміти, наскільки ефективна ця процедура, потрібно ознайомитися з відгуками на мезотерапію голови.

Ірина: 

«Я колола проти випадіння коктейлі, що містять вітаміни. Пройшла курс з восьми процедур. Спочатку не було результату, але після п'яти сеансів волосся стали густі і красиві. Подивимося, скільки протримається ефект».

Катерина: 

«У мене від природи рідке волосся, сильно випадають. Чим я тільки не намагалася поліпшити їх зовнішній вигляд - фарбувала, стригла, нарощувала. Але після всіх цих експериментів трапилася біда, вони почали сипатися. Ні шампуні, ні лосьйони, ні прийом вітамінів не допомагали, і я зважилася на мезотерапію.
Поки не побачила ефекту, волосся занадто сухі і пошкоджені, доводиться довго відрощувати. Поки ще не весь курс пройшла, сподіваюся, що щось зміниться, і буде результат».

Уляна: 

«Я зробила 6 сеансів терапії для волосся. Це боляче, але заради красивою і здоровою шевелюри можна і потерпіти. Волос стало набагато більше. Багато дівчат, хто робить цю процедуру періодично, дуже її хвалять. Буду тепер підтримувати красу волосся».

Відео-підбірка по темі статті 

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.