Лазерна шліфовка розтяжок: відгуки про процедуру і кому її не можна робити

27-10-2016, 17:52

На сьогоднішній день за допомогою лазера вирішується маса проблем і в косметології, і в медицині, а значить, цей метод і насправді дозволяє досягти необхідного результату, що пояснює його затребуваність серед пацієнтів. З розтяжками на тілі також можна розпрощатися за допомогою лазерної шліфовки, і треба зауважити, що даний спосіб є в рішенні цієї проблеми дуже дієвим, що виключає хірургічне втручання. 

У шліфування лазером є маса плюсів, на які складно не звернути увагу: по-перше, вона практично безболісна, а ті неприємні відчуття, які можуть виникнути під час процесу, вирішуються нанесенням на оброблювану ділянку знеболюючого крему.

По-друге, результат вже через десять днів стане видно. По-третє, приємним додатком до лазерній шліфовці буде ефект омолодження, підвищення тонусу оброблюваної ділянки тіла. 

Показання і протипоказання

Однак незважаючи на масу позитивних сторін, є такі пацієнти, яким не можна робити лазерну шліфовку розтяжок. Наприклад, в період виношування дитини краще не експериментувати з лазерною процедурою. Також протипоказаннями до цієї процедури є наступні фактори:

- якщо ви страждаєте якими-небудь захворюваннями шкіри (грибковими, вірусними і хронічними, наприклад - на псоріаз);

- ниркова недостатність;

- захворювання крові і судин;

- індивідуальні протипоказання, які обговорюються з кожним клієнтом на консультації.

До показаніямотносятся наступні проблеми зі шкірою тіла:

- розтяжки різного терміну виникнення;

- рубці білого кольору, глибокі;

- зміни шкірних покривів вікового характеру.

На питання: «Скільки коштує лазерна шліфовка розтяжок?» можна відповісти однозначно: дорого! Як правило, в салонах вказана ціна за 1 квадратний сантиметр, в середньому вона становить 20 рублів за вказану площу. Наприклад, якщо в планах у вас позбутися розтяжок в області живота, то обійдеться вам ця затія не менше шести тисяч рублів, сідниці – в дванадцять тисяч рублів, область грудей – в дев'ять тисяч рублів.

Оскільки салони час від часу пропонують своїм клієнтам вигідні акції на лазерну шліфовку і різні інші процедури, то в ваших же інтересах не упустити хорошу можливість заощадити.

Відгуки на лазерну шліфовку розтяжок

Кіра: 

«Розтяжки мене здолали після пологів, до цього я не знала, що це таке. Я, звичайно, передбачала, що без них навряд чи вдасться обійтися, і активно застосовувала різні креми, які покликані попереджати утворення розтяжок. Коштують вони досить дорого, але саме обурливе це не їх ціна, а те, що вони не є ефективними.
Тепер я сама в цьому переконалася, що навіть не варто витрачатися на них, а відразу збирати грошики на лазерну шліфовку. В цьому випадку вона мені здорово допомогла позбавитися від стрий на тілі».

 

Софія: 

«Справитися з розтяжками на тілі мені допомогло лише одне – лазерне шліфування. Процедура не найдешевша потрібно зауважити, але якщо порахувати витрачені суми на масажі, креми, послуги косметолога, то це, в загальному, відрізняється незначно. Тут хоча б знаєш, що ні замаскуєш розтяжки, а позбудешся них назавжди!»

Поліна: 

«Хочеться попередити жінок: не зволікайте зі зверненням до косметолога з приводу розтяжок! Поки вони свіжі, не більше 2 років, їх досить просто прибрати лазером. Чим розтяжці старіше, тим менше ефекту від лазерного пілінгу!»

Відео по темі статті

 

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.