Видалення татуїровок лазером: скільки коштує процедура і відгуки про неї

27-10-2016, 17:52

Так трапляється, що одного разу зважившись на татуювання, зробивши її і навіть відходивши з нею років десять, проте люди часом приходять до висновку, що зроблена вона була марно. Або ж інша ситуація, знову ж дуже поширена: невдалі експерименти жінок, які скористалися технологією татуажу -  брів, очей, губ. Якщо з першою ситуацією хоч якось можна миритися, то з другої – сумнівно.

Тому цілком виправдано в такому випадку люди знаходять рішення в видалення тату лазером.

Велика частина салонів, які допомагають людству позбавитися від дефектів зовнішності, активно практикують лазер як спосіб позбавлення від татуювань.

Якщо зараз ви перебуваєте в стані сумніву: чи варто довіряти лазеру невдалий або просто обридлий татуаж, то ця стаття повинна вам допомогти прийняти остаточне рішення в цьому питанні. Салони пропонують кілька варіантів видалення татуювань лазером:   

  1. Метод лазерної вапорізаціонной ексфоліаціі. Підходить тільки для тих, у кого тату нанесено поверхневим способом без поглиблення. Не залишає після себе неприємних рубців, процес регенерації обробленого лазером ділянки шкіри, знову-таки, скорочений до семи днів. 
  2. Селективна фотоковітація. Процес виведення тату для терплячих. Затягнутися він може від трьох місяців до року. Відбувається це за рахунок того, що обридлу вам картинку видаляють поступовим її вибілювання, шар за шаром, поки вона не стане одного кольору з шкірою навколо неї.
  3. Неодимовий лазер. Відрізняє його від двох перших універсальність і швидкість. Незважаючи на це, він не пошкоджує шкіру навколо татуювання, впливаючи лише тільки на барвник. Процедура безболісна і не залишає неприємних ускладнень. Також варто відзначити, що неодимовий лазер включає в себе кілька видів лазерів (червоний, зелений, жовтий), які фахівець використовує в процесі видалення тату в залежності від її терміну, кольору і глибини.

Вартість однієї процедури

Скільки коштує видалити лазером татуювання? На вартість цієї процедури впливає маса чинників: те, яким з перерахованих методів буде проводитися процедура, кількість процедур для повного відомості тату, чи будете ви застосовувати знеболення, який використовується апарат, місце розташування клініки – все це підсумовується і становить кінцеву вартість.

В середньому, ціна 1 кв.см за видалення тату становить від 300 рублів.

За зведення татуажу – від 2500 рублів за сеанс.

Відгуки

Регіна: 

«Вважаю, що наробила дурниць через свою лінь. Виходячи з тих міркувань, що, зробивши татуаж повік і брів, я вранці зможу довше спати, не заморочуючись макіяжем. Побачила на сайті рекламу горе-фахівця, який за прийнятні гроші обіцяв допомогти навести красу всім бажаючим. Фото додавалися, на яких робота фахівця була явно набагато якісніше, ніж та, з якою мені особисто довелося зіткнутися.
Шість місяців мук, коли я зі сльозами дивилася на себе в дзеркало, привели в салон, де лазером мені зробили першу процедуру з видалення цього неподобства. Так, в такому місці, як очі і брови, приємного мало, набряк, звичайно, утворився, і тримався два дні. У підсумку за три місяці від мого минулого «краси» не залишилося і сліду! Знадобилося шість сеансів через кожні два тижні».

Софія: 

«У період моєї юності татуювання були страшно актуальні серед моїх однолітків, мене, звичайно, така мода не обійшла стороною. У той час і була зроблена на половині спини татуювання у вигляді крил, що взагалі було піком популярності.
Час минав, я росла, набиралася розуму, закохалася – як без цього! Хлопцеві, який тепер є моїм чоловіком, тату ніколи не подобалася, але він не наполягав на її видаленні. До цього я прийшла сама, коли прийшов час вибирати весільну сукню. Всі моделі, які сподобалися видавали татуювання на спині, що було негарно. В кінцевому підсумку я вирішила звести її назавжди. Після трьох процедур позбулася я своїх крил - чому несказанно рада!»

Відео по темі статті

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.