Видалення лазером гемангіоми: скільки коштує процедура і відгуки про неї

27-10-2016, 17:52

гемангіома – малоприємне додаток на тілі людини, яке може з'явитися в будь-якому місці і в будь-який час. Дуже багато дітей вже з'являються на світ з нею, в іншої половини людства вона може виникнути протягом життя, наприклад, внаслідок неполадок в роботі судинної системи.

Найчастіше гемангіома помітна погляду оточуючих, якщо вона розташована на обличчі. Саме тому люди, які мають таку проблему в області обличчя, особливо активні в пошуку найбільш ефективного методу по її видаленню.

На сьогоднішній день більша частина пацієнтів для позбавлення від гемангіоми віддають перевагу лазерному методу. І це цілком зрозуміло, адже така методика має ряд позитивних моментів:

- підходить для лікування пацієнтів, що мають будь-яку складність судинної патології;

- немає вікових обмежень (застосовується і у дітей, і у дорослих);

- досить часто для досягнення необхідного ефекту достатньо однієї процедури;

- під час процедури лазер не травмує здорову шкіру;

- догляд за шкірою після процедури нескладний;

- не залишаються рубці на тілі. 

Сам процес нескладний у виконанні і не загрожує ускладненнями при дотриманні тих рад, які рекомендує фахівець після проведеної процедури. Перед початком лікування пацієнту вводиться знеболюючий препарат біля тієї області, яку передбачається лікувати. Далі, фахівець випаровує лазером ті дефекти, які в кінцевому результаті привели до утворення і розвитку гемангіоми. Завершальним етапом є обробка місця лікування антисептиком і накладення пов'язки.

Пацієнт відправляється додому і надалі доглядає за місцем лікування гемангіоми самостійно. За рекомендацією лікаря необхідно буде в призначений термін прийти на консультацію і огляд, щоб лікар зміг оцінити результат проведеного лікування і, якщо потрібно, повторити процедуру.

Варто відзначити, що дана методика підходить для людей різного віку: як для дітей, так і для дорослих. Видалення гемангіоми лазером у дітей нічим не відрізняється від процедури для дорослих, яка і була описана вище.

Відгуки клієнтів

Ось які відгуки про цю процедуру залишають пацієнти в Мережі:

Катерина: 

«Сьогодні я можу спокійно розповідати про те, як довгий час не могла пройтися по вулиці, щоб не помітити на собі цікавого погляду оточуючих. Гемангіома покривала половину мого обличчя - розмите червона пляма частково заповнювало собою ліву частину обличчя. З цією проблемою я народилася. Батьки переживали, бачачи мій глибокий комплекс.
У віці шістнадцяти років було вирішено спробувати щастя і видалити ця пляма лазером. Видалити гемангиому вдалося за два рази, щастю не було меж! Після процедури мені не довелося мучитися від опіків, ускладнень, тому що їх просто не було. Під час лікування я відчувала лише невеликий дискомфорт, про біль точно не йдеться. Я вдячна всім, хто зумів допомогти мені в цій складній для мене ситуації».

Тетяна: 

«У сина видалили відразу дві гемангіоми, які розташовувалися на руці і голові. На голові вона була меншого діаметру, а ось на руці доставляла нам занепокоєння, за два роки значно зросла. Порадившись з фахівцем, все-таки вирішили видалити їх лазером.
Протипоказань до лікування не було, вирішили видаляти в різні дні. Та, що була меншого діаметру – на голові, видалили з першого разу. На руці довелося пройти три процедури. Зараз ми маємо на місці колись були розташовані гемангіом звичайну шкіру, яка нічим не відрізняється від тієї, що поруч».

вартість процедури

Скільки коштує видалення лазером гемангіоми? Єдиної ціни, звичайно, в цьому питанні не знайти, вона залежить від міста, в якому проводиться лікування.

Але в середньому ціна процедури за 1 кв. см, така:

Москва – від 500 рублів;

Новосибірськ – від 1 тис. рублів;

Санкт – Петербург – від 1 тис. рублів;

Красноярськ – 1–1,5 тис. Рублів;

Білорусь – від 1 тис. рублів;

Ростов-на-Дону – від 500 рублів.

Відео по темі статті

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.