Протипоказання до лазерної епіляції волосся: відгуки та наслідки процедури

27-10-2016, 17:52

Кому може припасти не до душі гладка, доглянута шкіра на тілі, яка і погляд радує і на дотик дуже приємна? Особливо до цієї теми небайдужі жінки, які невтомно працюють над своїм бездоганним зовнішнім виглядом. І лазерна епіляція, здавалося б, як ніякий інший метод позбавлення від зайвої рослинності на тілі, може звести цю проблему до мінімуму.

Але чи дійсно цей метод так дієвий і при цьому безпечний, або це все виверти реклами? Давайте розберемося.

Показання до процедури

- в разі якщо більша частина вашого тіла покрита волосяним покривом, що прийнято вважати надмірною, то видалення їх за допомогою лазера може стати вирішенням проблеми;

- якщо спроби видалити волосся своїми силами, наприклад, за допомогою верстата, воску і т. д., всякий раз закінчуються роздратуванням і запаленням шкіри, то лазер допоможе в цьому питанні;

- врослі волосся легко віддаляються лазером;

- вусики на обличчі жінки - теж одне зі свідчень для застосування лазера.

Протипоказання до лазерної епіляції волосся

Розділені вони на дві групи: в першу включені ті протипоказання до лазерної епіляції, які робити не варто категорично. У другу ж включені більш лояльні, які варто обговорити з лікарем.

Перша група. Заборонено пацієнтам, що страждають:

- захворюванням шкіри на тлі інфекцій;

- пацієнтам, які мають онкологічні недуги;

- діабетикам;

- смаглявим від природи людям (а також любителям позасмагати);

- сивим людям і мають світлий волосся від природи.

Друга група - обмеження необхідно обговорити з фахівцем:

- захворювання, пов'язані з варикозом вен;

- захворювання шкіри, хронічно властиві вам;

- алергічні реакції шкіри;

- скупчення родимок в тому місці, на яке передбачається вплив лазером;

- наявність слідів на шкірі, пов'язаних з травмами (подряпин, опіків).

Окремим пунктом варто додати про протипоказання вагітним жінкам. Деякі фахівці з цього приводу налаштовані вкрай негативно, інші ж не настільки категоричні.

А що ж самі жінки? Жінки забобонні вважають за краще обходитися без ризикових експериментів, а оптимістки, які не бажають розлучатися зі звичкою мати гладку шкіру, запевняють, що нічого страшного в епіляції лазером немає, навіть під час виношування малюка.

Відгуки клієнтів

Оксана: 

«Лазерна епіляція полюбилася мені вже протягом трьох років. В даний момент я вагітна, і процедуру застосовую лише на обличчі».

Євгенія: 

«Порадившись з лікарем, вирішила не відмовлятися від лазерної епіляції під час вагітності, але тільки на ногах. Дискомфорту при процедурі не відчуваю, ось тільки не в кожному салоні за жінку в положенні хочуть братися».

Вікторія: 

«Багато років видаляла волоски в області грудей лазером, але тепер, коли я вагітна, думаю ризикувати не варто. Відкладу процедуру на потім, до більш відповідного часу, навіть не дивлячись на дискомфорт від неохайності в області грудей».

І все ж, розглядаючи цю тему з усіх боків, варто сказати і про можливі наслідки від пройденої процедури. Зіткнутися з ними високий ризик в разі, якщо ви все ж зважилися на лазерну епіляцію всупереч протипоказань. І тоді не виключені такі неприємності:

- висипання на шкірі герпесної характеру;

- опіки в області обробки шкіри;

- алергічні реакції;

- захворювання очей (кон'юнктивіт, непереносимість світла, або навіть втрата зору за умови, що лазерний промінь потрапив в око).

На закінчення варто лише додати: підходите до вибору клініки з усією відповідальністю, прислухайтеся до рекомендацій фахівців, і тоді з лазерної епіляції волосся у вас будуть пов'язані тільки найсвітліші емоції.  

Відео по темі статті

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.