Лікування алкоголізму в домашніх умовах: прості рецепти і способи

27-10-2016, 17:52

Всі ми знаємо страшне слово «алкоголізм». Одні стикаються з цим безпосередньо, маючи в сім'ї людини, яка п'є. Інші спостерігають цю ситуацію з боку.

Чому людину так тягне до спиртного? Так просто він не уявляє собі життя без цього. Навіть після того, як був пройдений певний курс лікування, людина найчастіше залишається прив'язаним до алкоголю. Деякі тримаються і намагаються не зустрічатися з друзями, які «нав'язують» чергову чарку. Але є і такі, які вважають себе здоровими і дозволяють собі «розслабитися».

Лікування алкоголізму в домашніх умовах

Це переходить в запій, стаючи як би винагородою за терпіння і стриманість.

хронічний алкоголізм  є хворобливий стан, що з'явилося в результаті надмірного і тривалого у часі споживання спиртних напоїв. При цьому з'являються зміни в організмі: порушення в роботі органів, виділення отрут і токсинів в організмі, виродження нервових клітин та інше.

Методи боротьби з алкоголізмом

Як же лікувати алкоголіка? Основний принцип в наданні допомоги в тому, щоб алкоголік сам захотів позбутися від цієї залежності.

Існує кілька способів лікування алкоголізму в домашніх умовах. Вони припускають використання народних коштів. Можна виділити методи, які спрямовані на зниження концентрації алкоголю і його дії.

Перед застіллям можна випити чорну каву або чай з лимоном. Цю процедуру доцільно провести і після посиденьок. Отверезіти допоможе склянку холодної води з настойкою м'яти. Якщо в холодну воду додати 2 краплі нашатирного спирту (при необхідності можна збільшити їх кількість) і випити, можна знизити рівень сп'яніння. 

Домашнє лікування може бути двох основних видів. Це вироблення різними діями відрази до спиртного або методи навіювання, переконання.

Для першого способу застосовують добавки, які викликають огиду зовнішнім виглядом або смаком. Можна зробити настоянки на ялівці, чебрець або бузині. Для складання трав'яних зборів і настоянок слід проконсультуватися з лікарем.

Для додання неприємного запаху можна додати кілька зелених клопів, настояти і вийняти. такий «напій» повинен викликати огиду.  Для подібного ефекту підійде і лавровий лист, який настоюють протягом двох тижнів. Народні цілителі, які пропагують домашні засоби від алкоголізму, вважають, що постійне вживання кислих яблук відвертає від спиртних напоїв.

Рецепт ефективного трав'яного збору

Ми хочемо дати вам рецепт приготування трав'яного збору, який позбавить від залежності будь-якої людини навіть з останньої стадії алкоголізму.

Необхідно взяти 4 ч. Ложки чебрецю повзучого, 1 ч. Ложки полину гіркого і золототисячника. Подрібнити. Візьміть 1 ст. ложку даного трав'яного збору і залити склянкою окропу. Процідіть після 2–х годин настоювання. Приймати по 1-2 ст. ложок 3-4 рази на день. Даний курс триває 3 місяці. Результат буде помітний вже через 1-2 тиждень після початку лікування.

Всі засоби хороші ...

Спробуйте допомогти своєму близькому вилікуватися від алкогольної залежності за допомогою нескладного магічного змови.

Рекомендується на спадаючу місяць в п'ятницю до полудня придбати замок. У свердловину замку влити краплі, що залишилися на дні чарки, примовляючи:

"Ти (ім'я) п'яниця і розпусник. Нехай і тобі все життя будуть закриті двері пивних, випивок, як цей замок".

Виконати це три п'ятниці поспіль в один і той же час.

Алкоголізм з собою не приносить щастя. Це необхідно усвідомити і в разі, знати, як його вилікувати.

Відео-матеріали по темі статті

Як проводити лікування без відома алкоголіка:

Ці поради багатьом допомогли кинути пити:

Розповідь людини, який самостійно кинув пити:

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.