Як приворожити хлопця на відстані самостійно, через інтернет, за допомогою змов

27-10-2016, 17:52

Деякі дівчата, зневірившись звернути на себе увагу вподобаного людини, вдаються до допомоги магічних сил. У цій статті розповімо, як приворожити хлопця на відстані.

Приворот за допомогою магнітика

Для цього потрібно взяти два маленьких металевих предмета і шматочок магнітика. Приступимо до обряду:

  1. Зосередьтеся і подумки перенесіть себе на один зі шматочків заліза.
  2. На другий шматочок перенесіть образ обранця.
  3. З'єднайте магнітиком обидва шматочка металу.
  4. Сховайте магнітик в потаємне місце, щоб ніхто не зміг знайти.

Змова на вино

Це спосіб, як приворожити назавжди хлопця.

Налийте в винний, красивий келих міцного червоного вина. Над келихом пошепки промовте наступні слова: "Неба сили, сили Ангельські! Подаруйте мені неземні чари! Ними я (назвати своє ім'я) назавжди хочу улюбленого мого (ім'я хлопця) прив'язати. Нехай вино, як тільки увіллється в келих, його всю кров розгарячить і в ньому любов до мене поселить!"

Далі вино в келиху потрібно збовтати і, закривши очі, випити все до останньої краплі.

Приворот на речі

Ще один вид привороту, який можна зробити самостійно - це на якусь річ, яка пам'ятає енергетику вподобаного людини. В ідеалі, якщо це буде його рушник.

Зауважте цей рушник вузлом і скажіть такі слова:

"Помив рученьки улюблений в полотенечко наслідив. Рушник скручую - миленькому голівоньку запаморочив. Поки рушник сире - милого серденько сильно на мене ниє. Полотенечко висихає - милий на мене зітхає. Ніхто рушник не розв'яже, тому що мені улюблений свою любов покаже".

Після цього обряду залишається тільки чекати.

Приворотний змову на молоко

Простий обряд, який можна зробити в домашніх умовах на залучення коханого.

Перед тим, як лягти спати, підігрійте собі трошки молока і вилийте його в найкрасивіший фужер. Нахилившись над фужером скажіть змову: "Господи, допоможи мені, рабі твоїй (своє ім'я). Пішли, Боженька, коханому до мене любов. Нехай він більше не зможе без мене, як не може немовля без материнського молока! Амінь!"

Найкраще, звичайно, якщо ви знайдете фахівця, який зробить приворот професійно, щоб менше було шкоди людині, якого ви вирішили приворожити. Їх зараз дуже просто знайти через газетні оголошення, через інтернет, знайомих.

Які приворот залишає наслідки

Зважившись зробити приворот, ви повинні пам'ятати про відповідальність за скоєне, адже наслідки його можуть бути непередбачуваними. Приворот білих магів більш легкі і діяти починають дуже повільно. Наслідком цих ритуалів може бути поява раптової агресії у приворожений людини.

Приворот чорної магії сильніші і результат іноді видно вже на третій день. Але ці ритуали немов приковують душу, людина починає впадати в незрозуміле тужливий стан. Цей приворот немов з'їдає людину зсередини. Негативні його наслідки виявляються дуже часто, людина може почати зловживати алкоголем. Бували випадки, які закінчувалися смертельним результатом.

Магія дозволяє швидко виконати ваше бажання, але завжди говорять, що в бажаннях потрібно бути обережним. Подумайте, невже ви хочете жити з людиною, яка вас насправді не любить, а залишається з вами тільки через привороту. Чи принесе це вам щастя? Адже наслідки можуть бути непередбачувані.

Краще користуйтеся своїми природними чарами: жіночим шармом, розумінням, добротою і тоді викличте в коханій людині справжні почуття, а вони найсильніші.

підбірка відео

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.