Як залучити удачу і везіння в справах і в любові: магічні ритуали

27-10-2016, 17:52

Яким би не був стрімким прогрес, які б досягнення в науці не чинила людина, але так само, як і тисячу років тому, ми не можемо обійтися без такого явища, як удача, везіння. Навіть в наукових досягненнях. Багато хто вірить, що удачу можна злякати, тому шукають методи, як залучити удачу.

Способи залучення удачі

Способів залучити удачу в різні сфери життя людини безліч. Починаючи від магічних обрядів, аж до різних практик перерозподілу енергетичних потоків, віри в прикмети та інше. Найбільш поширеними можна назвати наступні види:

  • Змови. За допомогою набору магічних фраз можна запрограмувати якусь річ або подія на виконання певних дій.
  • Молитви. Це спосіб прохання у вищих сил будь-яких благ для себе або близьких.
  • Магічні обряди. Цей спосіб полягає в тому, що за допомогою певної послідовності дій створити програму бажаних подій, наприклад, удачу і везіння під час торгівлі. Найчастіше обряди супроводжуються змовами і молитвами.
  • Створення амулетів, талісманів, оберегів.

  • Різні східні практики, такі як фен-шуй, мудрі, йога і так далі, засновані на уявленні світу як енергетичної субстанції. Тому, змінюючи потоки енергії, можна впливати на якість життя людини.
  • Дотримання прикметами і прогнозам.
  • Не тільки магія може допомогти людині стати більш вдалим. Цілком офіційна наука психологія, змінюючи модель поведінки людини і ставлення його до життя, допомагає вибратися зі смуги невдач.

Удача в любові

Дуже багатьох жінок, та й чоловіків теж, хвилюють невдачі в стосунках з протилежною статтю. Тому поговоримо про важливе для багатьох питанні, як залучити удачу в любові.

Поради магів для удачі на любовному фронті, це, в першу чергу, різні змови. Такі обряди проводяться в дні, коли, так би мовити, "відкривається" небо і вищі сили слухають ваші прохання. Наприклад, Чистий четвер на великому тижні, на Старий новий рік і так далі.

Але це саме змови на те, щоб привернути свою долю. Не плутайте сюди привороти, це зовсім інші обряди, покликані роздобути певну людину. Їх не радять робити навіть багато маги, тому що це свого роду насильство над людською душею, і щастя вам це не принесе.

При невдачах в любові проаналізуйте себе, може бути, вам і не потрібно бігти до магів. Може, ваше власну поведінку відлякує удачу.

Щоб стати привабливим для іншої людини, в першу чергу, потрібно ретельно стежити за собою. Не обов'язково виглядати багато. Досить бути охайним і одягненим зі смаком.

Ніколи не зациклюйтеся на одній людині, не вийшло з цим, значить, це не ваша доля.

Якщо недавно познайомилися, не квапте партнера з романтичними стосунками. На цій стадії до них не готові ні він, ні ви, а своєю наполегливістю ви просто відштовхне його.

Не звинувачуйте людини в поганому смаку, якщо він відрізняється від вашого. Так ви не зможете залучити удачу в своє життя. Навпаки, проявіть до його пристрастям щирий інтерес. І ви більше розташуйте людини до себе.

Успіх в діловій сфері

Існує спосіб, як залучити удачу в справах - це дуже потужний змову.

Для нього приготуйте маленький мішечок із зеленої тканини. Насипте туди сушеного подрібненого базиліка десяток пучок, п'ять щепоточек сушеної подрібненої м'яти і три - крупної солі. Додайте сушену подрібнену шкірку з трьох яблучок, три монети жовтого металу і одну білого.

Мішечок зав'язується тасьмою, налічується змову і розташовується там, де ведете свій бізнес. Щопонеділка потрібно м'яти цей заговорений мішечок в руках і проговорювати такі слова: "Позаду - справи, попереду - справи, посередині - прибуток".

Практикуючі маги говорять, що магія починає діяти, коли в неї вірять. Тому, якщо ви вдалися до цього засобу, вірте, а головне вірте в себе і дійте. Адже удача не може прийти до того, хто нічого не робить.

підбірка відео

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.