Як залучити удачу і гроші за допомогою магії, амулетів і спеціальної мудрі

27-10-2016, 17:52

Хто не мріє стати успішним і багатим людиною? Ну, якщо не багатим, то хоча б жити в достатку? Часто буває так, що не йдуть до вас гроші, просто не йдуть, що ні задумаєш, все не вдається. А адже ще з давніх часів розроблені різні практики, як залучити удачу і гроші, щоб допомогти в такій ситуації.

Міняйте ставлення до грошей

Щоб гроші полюбили вас, полюбите і ви гроші. Поважайте навіть маленьку копієчку. Не вживайте фрази, які несуть в собі негативну енергетику про брак грошей, про зневажливе ставлення до грошей. Інакше ви самі себе постійно програмуєте на відсутність грошей.

Чи не проганяйте від себе мрії про забезпечене життя, про покупках хороших речей, так ви себе наповнюєте позитивними емоціями.

Намагайтеся більше знаходитися в суспільстві людей успішних, тому що вони знають, як притягати багатство. Але найголовніше - ніколи і нікому не заздріть. Щиро радійте успіху і багатства інших людей.

Гроші і фен-шуй

Для залучення грошей і удачі скористайтеся практиками китайського вчення фен-шуй. Це вчення, яке проповідує прагнення до життєвої гармонії, а людина, що знаходиться в гармонії з самим собою і з усім оточуючим, сам по собі притягує удачу.

Скористайтеся деякими порадами фен-шуй:

  • Приберіть зі свого будинку весь старий мотлох, поломаною речі, битий посуд, все це має поганою енергетикою. Житло завжди має бути чистим, без зайвих речей, які не дають вільно дихати.
  • Головним символом грошей, згідно з цим вченням, є вода. Тому ніяких протікають кранів в будинку бути не повинно, щоб не витікали з дому гроші. Хорошим предметом вважається акваріум.
  • Обзаведіться грошовим деревом, доглядайте за ним, бережіть його.
  • Дуже сильним фінансовим талісманом по фен-шуй вважається фігурка жаби. Вона буває з трьома лапками, монетами, що має залучати гроші.
  • Поганим знаком вважається порожній гаманець, тому радять в потаємному кишеньці завжди тримати монетку, яка ніколи не буде витрачена.

техніка мудрий

Мудра - це особливий ритуал розташування пальців обох рук, покликаний впливати на енергетичні потоки людини. Розглянемо деякі мудрі для залучення грошей і удачі.

мудра "початок" - Для розв'язання кризи в фінансових питаннях. Руки при цьому розташовані перед грудиною, долоні притисніть один до одного. Середні пальці, безіменні і мізинці зігнуті і з'єднані. Великі пальці стикаються і утворюють з долонею прямий кут. Вказівні пальці з'єднуються подушечками і показують вгору. Дихання розмірене і глибоке. Застосовується протягом трьох днів в ранкові години.

мудра "балансування" - Допомагає фінансовим невдахам. Долоні вертикально, розставлені пальці направляються вгору. З'єднані тільки мізинці і великі пальці. Дихання енергійне. Застосовується рівно тиждень, відразу як прокинетеся.

мудра "ухвалення" - Для того, щоб привернути багатство. Долоні розгорнути до себе, бічні частини з'єднати, а також подушечки середнього, вказівного і великого пальців.

мудра "самореалізації" - Для гостро потребують грошей. Долоні проти сонячного сплетення, пальці рук спрямовані в бік один одного. Виконується вранці.

мудра "концентрація" захищає від грошових втрат. Руки розташовуються в зоні сонячного сплетіння, пальці вгору. До кісточках підстави пальців однієї з рук доторкнутися  подушечками пальчиків інший. Великі - перехрещені. Очі закриті, подумки уявити в цьому місці непробивний щит, який буде захищати і вас, і гроші. Мудра виконується вечорами.

Також гарною підмогою буде амулет, що залучає кошти і удачу. Його можна виготовити самому або замовити фахівця. Амулет зберігається разом з грошовими заощадженнями або в гаманці і призначається для того, щоб перенаправляти грошові потоки в вашу сторону.

Магія для залучення удачі і грошей, звичайно ж, справа непогана: раз нею користувалися ще в давнину, то, напевно, її допомогою нехтувати не можна. Але подумайте, чи варто покладатися тільки на магічні ритуали, проаналізуйте, а що ви самі зробили для того, щоб заробити більше грошей.

Відео по темі статті

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.