Змова від ліні, який дає сили і енергію діяти

27-10-2016, 17:52

Лінь притаманна багатьом людям. Вона заважає дістатися до певних висот, домогтися бажаного. Побороти її можна за допомогою сили волі, але іноді такий спосіб не допомагає. У таких випадках ви можете використовувати ефективні змови від ліні. З їх допомогою можна позбавити від ліні себе або іншого людини. Обряд не тільки виганяє її, а й надає нові сили і енергію для майбутніх звершень. 

Також такі магічні обряди відмінно знімають пристріт і порчу, які іноді стають причиною ліні.

Принцип роботи обряду проти ліні

Лінь властива часом багатьом людям. Іноді настає такий стан, коли нічого не хочеться і немає сил діяти, хочеться усамітнитися на дивані під затишним пледом. Одні можуть побороти це почуття, інші ж – немає. З точки зору білої магії лінь – нездорове стан людини, свого роду хвороба, яка не властива людині.

бездіяльність – це недолік, з яким слід боротися, і якщо сила волі не справляється, то на допомогу прийдуть змови. Під їх дією людина змінюється на краще, змінює свої погляди, а потім і життя.

Наприклад, людина, яка проводить час на нелюбимої і безперспективною роботі, не може зважитися змінити ситуацію. Тоді магія підштовхне його до правильного рішення.

Обряд допоможе усвідомити, що лінь – це шлях до провалу, деградації і смутку. А таке усвідомлення призведе до дій, спрямованих на досягнення мети, розвитку себе як особистості. Людина, нарешті, зможе незалежно знаходити рішення і вихід з важких ситуацій.

Ритуал з хлібом і медом

Проти ліні можна провести змова з медом і хлібом. Намажте шматочок чорного хліба шаром меду і прочитайте над ним молитву: «Від потужності в крихті хлібної, від солодощі на зерні, наступають до рабу Божому (його або ваше ім'я) по краплі воля, мощі і бажання. Чи не бути більш рабу Божому (ім'я) безсилля, не піддаватися йому ліні. Так здійсниться, що сказано. амінь».

Використовуйте змова не тільки для себе, але і іншу людину. Після всього з'їжте хліб, а якщо змова спрямований не на вас, то запропонуйте з'їсти його близькому, якого позбавляєте від недуги.

Якщо лінується дитина

Часом діти доставляють чимало клопоту він не хоче вчитися і пізнавати щось нове. Сучасний світ такий, що велика кількість телевізійних програм і комп'ютерних ігор відволікають дитину від дійсно важливих занять. Наступний ритуал допоможе повернути дитину в роботу.

Вам знадобиться підкова, сідло або батіг. Очистіть предмет і дайте висохнути на сонці. Слідом прочитайте над ним молитву: «Як кінь ця старання знала, та лінощів не знала, так і раб Божий (ім'я) намагання знати буде, любити його буде і лінуватися ні на віки віків не буде. Дізнайся працю, возлюби працю. Амінь. Амінь. амінь».

Після вирушайте додому, покладіть атрибут перед дитиною. Не кажучи йому ні слова, розверніться і вийдіть в іншу кімнату. Будьте впевнені, що дитина неодмінно візьме в руки предмет, тоді і почне діяти магічна сила змови.

змова сплячого

Таку магічну церемонію здійснюють над членом родини, кого наздогнала лінь. Промовляти слова необхідно над сплячою людиною, тому переконайтеся в тому, що він міцно заснув. Встаньте в головах і три рази прошепоти: «Нехай силу свою усвідомлює, нехай волю знайде, нехай позбудеться від поганого. амінь».

Для більшого ефекту від дії здійснюйте обряд на висхідну місяць і повторюйте його протягом трьох днів поспіль.

Пам'ятайте, що виконуючи всі ритуали і читаючи молитви, ви повинні неодмінно вірити в успіх задуманого. Це одна з головних складових успіху. При таких умовах ваша енергетика буде супроводжувати виконання змови.

Відео

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.