Змова щоб знайти хорошу роботу синові або чоловікові, сильний обряд на удачу

27-10-2016, 17:52

Багато хто мріє про хорошу роботу і великий стабільною зарплатою. Однак не всі отримують роботу своєї мрії. Деякі не проходять навіть первинну співбесіду, не кажучи вже про перспективи кар'єрного зростання. Щоб знайти хорошу роботу, змова на удачу, безсумнівно, допоможе вам. Спробуйте, а головне, вірте в везіння.

Основні правила проведення обряду

Проводьте всі ритуали неодмінно на зростаючу місяць. Адже вона символізує зростання і збільшення достатку. Що стосується дня тижня, то перевагу слід віддати суботи, так як це день позитивних починань і сприятливою енергетики.

Ніколи нікому не розповідайте навіть про плани зробити сильний бунт. Це неодмінно призведе до краху всіх надій. У кращому випадку обряд не подіє, в гіршому – можна накликати біду. Втрата роботи, навіть за умови, що вас візьмуть, в таких випадках забезпечена.

Вірте всім серцем в змову і удачу, тільки позитивні думки змусять фортуну посміхнутися вам.

Ось кілька прикладів сильних і ефективних змов.

Ритуал з хусткою

Не піддавайтеся розпачу, якщо ви довго не можете знайти підходящу роботу. Подібний змова допоможе вам отримати бажану посаду. Адже його передала велика ясновидиця Ванга.

Купіть в магазині білу хустку. В день покупки прочитайте над ним змову: «Шепочу-нашіптує, буде рабу Божому (його ім'я) везіння в дорозі, успіхи в роботі. Куди не піду – там роботу і знайду. Чи не бачити мені зречення, що не чути слова «немає». Амінь!». Біла хустка тримайте завжди при собі, результат настане приблизно через місяць. При тому дія може бути надано не тільки на вас, але і на ваших близьких, наприклад, на сина.

Змови напередодні співбесіди

Якщо вранці вам належить важливе співбесіду, то з вечора підготуйте білу хустку і монету. Покладіть її на хустку, щоб решка виявилася вгорі. Подивіться на монетку і ясно уявіть роботу своєї мрії: кабінет, посаду, як ви отримуєте зарплату, нагороди і премії, робочий процес. Потім загорніть монетку в хустинку і сховайте далеко, щоб ніхто не зміг знайти. На ранок відправляйтеся до роботодавця з твердою вірою в успіх.

Є ще один змову на роботу, який може застосовуватися в різних ситуаціях. Необхідно вибрати ранковий час, коли ви залишитеся одні і зможете обміркувати свої плани і мрії щодо майбутньої служби. Основні тези запишіть на листку паперу.

Потім поверніть її та запаліть від свічки, приказуючи: «Моя справа вогнем зміцнюється, дорога димом з'явиться. Ні поворотів, ні канав, ні ям. Як прям мій шлях, так прямо і полум'я. Свічкою я говорю, чорним на папері обіцянки напишу. Чи не минути мені успіху, не пройти мені повз благодаті».

Надалі скажіть вголос бажання, записані на аркуші. Попіл зберіть і розвійте за вітром.

Змова на свічку

Якщо ви не впевнені в своїх силах і вас лякає майбутнє співбесіду, то скористайтеся обрядом зі свічкою. Візьміть невелику свічку, запаліть її і повторюйте слова, поки вона горить: «Чи не відмовлять мені ні сьогодні, ні завтра, ні післязавтра, ні в який день, ні в який місяць і ні в який рік, скрізь і завжди мене слава і пошана чекають. амінь».

Ритуал на хорошу грошову роботу

Такий обряд можна виконувати, щоб допомогти мужув пошуку підходящої вакансії. Для його здійснення необхідно посадити будь-яка рослина в горщик або на садовій ділянці. Висаджуючи його, візуалізують власні думки і бажання, промовляйте їх вголос чітко. Рослина стане своєрідним символом вашого сімейного благополуччя і достатку. Потрібно добре піклуватися про нього, поливати, удобрювати, і тоді воно дасть свої плоди.

У всіх проведених ритуалах головне - вірити у власні сили і силу змов, тільки тоді, взаємодіючи з вашою енергетикою, удача буде вам супроводжувати.

Відео

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.