Наслідки змов на удачу, на смерть, різних привороту і одворотів

27-10-2016, 17:52

Чи часто людей відвідує удача? Іноді, здається, що вас вона покинула, зате інші купаються в її любові. Однак, це в корені невірна переконання, тому як приманити її можуть усі, варто лише захотіти і використовувати змову на удачу, наслідки якого ви оціните незабаром. Такі змови відносяться до найбільш безневинним, неприємним може бути лише те, що ритуал не подіє.

Як працюють змови

Найголовніше – продумуйте наслідки змов. Ваша мета і бажання не повинні бути абстрактними, ясність мили і того, що ви вимагаєте - запорука успіху. Наприклад, ви хочете привернути удачу в грошах, але не формулюєте наслідки чітко, в результаті ви можете знайти на дорозі 100 рублів, але це точно не виправдає ваших очікувань. Що ви просите, то і отримаєте.

Візуалізують свою мету під час проведення ритуалу, тоді ви будете задоволені результатом. Однак не всі можуть отримати бажане. Інакше в світі були б одні мільйонери, жили в розкішних будинках і замках. Відбувається так тому, що багато людей мріють про те, що нав'язав їм суспільство. Якщо повернутися до прикладу з грошима, то деякі не готові мати великими сумами. Відповідальність, що ляже на плечі, буде важкою ношею для багатьох людей.

А ось ті люди, що визнають свою силу і прагнення до більшого, не відступають перед труднощами і є щасливчиками і улюбленцями фортуни. Канал їх сприйняття позитивної енергії розширюється в міру зростання особистості.

Так і оцінюються наслідки після привороту і змов. Люди бажають набагато більше того, що в силах сприйняти.

Наслідки змов на удачу в любові

Подібні обряди вельми ефективні, проте отриманий результат найчастіше засмучує. Такі привороти швидше спрацюють, але людина, яку ви придбали таким способом, змінюється повністю. Він може почати пити, проявляти самі негативні риси свого характеру, впасти в депресію і навіть вчинити суїцид. Наслідки такої змови в більшості плачевні і неминуче призводять до краху відносин.

Наслідки змов на смерть

Наслідки при використанні білої магії завжди мінімальні, але чорна магія – зовсім інша справа. Змови на смерть володіють потужною силою, і не кожен маг може зробити його правильно. При неправильному ритуалі можливо залучити смерть до себе або того, хто побажав її. Можна наслати прокляття такими обрядами на свій рід, накликати хворобу, біду в будинок.

Як правильно провести ритуал без наслідків

Щоб уникнути неприємних наслідків, ретельно приготуйтеся до обряду. Перш за все, вимовляєте слова з повною вірою в успіх. До залученню удачі в своє життя підготуйтеся ретельно.

Приготуйте заздалегідь слова змови, запишіть на листочку. Надавайте значення кожного слова, вдумуйтеся в сенс. Вивчіть його напам'ять, щоб не затнутися під час ритуалу, інакше потік енергії буде порушений і змова не подіє.

Перед проведенням обряду і під час нього випробовуйте лише позитивні емоції. Тільки тоді удача відгукнеться. Ніколи нікому не розповідайте про свої дії, інакше обряд не подіє, цьому завадить чужа енергетика. Вона може змінити результат або зовсім направити його в негативний русло. А при виникненні у іншої людини заздрості ваше невезіння збільшиться.

Наслідки численних заколотів, в основному, залежать від правильності проведення ритуалу і величезного бажання і сили волі того, хто хоче застосувати такий спосіб залучення удачі. Зовсім нешкідливі бажання максимум не дадуть результату, а ось серйозні неправильні дії можуть привернути важкі хвороби, горе і численні проблеми.

Відео

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.