Змова на удачу в роботі за допомогою білої магії і спеціальних молитов

27-10-2016, 17:52

Робота – невід'ємна частина життя людей. З її допомогою можна не тільки заробити собі на хліб, але проявити здібності, займатися тим, що вам подобається. Буває так, що людина не обділений розумом і талантом, проте невдачі в роботі постійно переслідують його. Або ж зовсім важко знайти улюблену справу. Впадати у відчай не варто, вихід є завжди. Спробуйте змову на удачу в роботі, досягнення не змусять себе чекати.

Правила змови на удачу

Такі змови покликані переконати долю зробити прихильний крок і допомогти в пошуку або просуванні по службі. Слід приманити удачу до себе, а вона обожнює тих, з ким їй цікаво.

Викличте симпатію фортуни молитвами і думками. Вона, як і жінка, любить вухами, тому більше фантазуйте на тему того, чим би ви хотіли мати. Говоріть з нею щоразу при нових починаннях, важливо, що представники сильної статі повинні робити це в непарні дні тижня, а дами в парні.

Багато людей користуються змовами, звичайно, ніхто не зізнається в цьому. Але успіх деяких безпосередньо залежить від їх здатності налагодити контакт зі своєю удачею. Будьте наполегливі в своїх думках і бажаннях, поменше розповідайте оточуючим про них, тоді успіх неодмінно прийде.

Наполегливість хороша в міру, тому не переборщіть. Використовуйте змови тільки для дуже важливих і значимих справ.

Основне правило успіху залучення удачі – проводить ритуали тільки на зростаючу місяць, в іншому випадку ви приречені на провал.

Змови на удачу

Змови на удачу є замовляннями білої магії, тому не бійтеся їх здійснювати. Наприклад, є такий ритуал: на сході встаньте обличчям до сонця, візьміть в обидві руки чашу з талою водою, прочитайте над нею змову, а потім випийте дрібними ковтками. По завершенню дії розбийте її об землю.

Пошук роботи теж має велике значення, з нього і почнеться ваша кар'єра, тому краще відразу вибрати бажану і підходящу вакансію. Хтось відразу знаходить високооплачувану роботу мрії, а хтось задовольняється малим. Щоб стати щасливчиком також існують певні обряди.

У перший день нового місяця йдіть в ліс, розшукайте там два пня, що стоять пліч-о-пліч. Опустіться на один з них, а, дивлячись на другий скажіть: «Ось тут я сиджу, і славне місце мене Шукаєте. Я божий раб, сяду на протилежний пень (пересядьте) і придбали гарне місце на зворотний день». Після вирушайте додому, не обертаючись і ні з ким не розмовляючи.

Домогтися кар'єрного зростання можливо за допомогою наступного ритуалу: візьміть кавові зерна і свічку, після заходу сонця відчуйте в кімнаті, запаліть на підвіконні свічку і покладіть поруч 3 кавових зернятка.

Після повторіть три рази свої бажання, тільки формулюючи дуже чітко, на наступний день сховайте зерна на роботі в різних місцях. Намагайтеся покласти їх так, щоб ніхто не знайшов, краще, якщо це буде саме ваше робоче місце або шафа. Ефект від змови настає через 3 тижні.

Змова від неприємностей на роботі допоможе тим, хто волею випадку опинився залучений в невдачі, конфлікти на службі. Зовсім необов'язково бути винуватцем ситуації, адже часто обставини вище нас. Постійно на робочому місці і, коли лягаєте спати, повторюйте слова: «Нехай змії ваші шістсот шістдесят шість разів скрутяться, і всі мої вороги-недруги від мене відсахнуться. Ключ, замочок, мова. Три рази амінь».

Також на будь-яку місяць підійдіть до вікна зі склянкою води, прошепоти на неї бажані думки і випийте. Після ні з ким не говорите і лягайте спати.

У висновку пам'ятайте, що краще зайвий раз мовчати про свої плани і досягнення. Чим менше людей про них знає, тим більше шанс їх здійснення наяву. Приховуйте свої мрії і досягнення, плекати їх у собі і не хваліться всім підряд.

Відео

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.