Захисні руни для більшої безпеки людини або будинку: які вибрати

27-10-2016, 17:52

У світі нез'ясовного і таємничого однією з найсильніших магій є магія рун. Походження та історія виникнення рун невідома і є самою спірною темою серед вчених-істориків. Період виникнення рун вважають від V ст. до н. е. до VIII ст. н. е. Досить довгий час руни використовувалися для ворожіння і магії.

Не існує єдиного визначення такого поняття, як  руни. Він означав набагато ширше, ніж твердження, що руни — певні рисочки. На Давньонорвезька мові термін «руна» означає «секрет або шепіт». У перекладі зі старого англійської мови поняття «руна» означає «таїнство».

Таким чином, можна зробити висновок, що руна — це секретне таїнство. Руни широко використовувалися для захисту від чаклунства, від ворогів і їх підступів, для лікування, для отримання знань і умінь в магії. Основною темою статті є захисні руни і їх роль для людини.

Зображення рун можна знайти на будь-яких матеріалах: на металі, камені, дереві, папері і навіть в повітрі. Для роботи рун можна бути невидимими. У давні часи рунами прикрашали різні предмети, зброю, кухонне начиння. Кожній руно відводилося особливе значення, яке пов'язувалося з певним явищем. Для посилення ефекту від дії таїнства ім'я руни виспівували в спеціальній пісні.

Особливості дії рун

Кожна руна складається з форми, звуку і таємного значення. Форма являє собою безпосередньо сам знак. Звук є фонетичним значенням руни. І всі ці три елементи нерозривно взаємопов'язані між собою.

Кожна руна має кілька значень: магічне, буквене, ворожіння на бобах. Тому кожна руна дозволяє здійснювати магічні операції, має можливість написання і ворожіння.

З рунами можна працювати або заради своєї вигоди, або заради розвитку в собі гармонійної особистості. Працюючи з рунами, натомість необхідно віддавати частину своєї сили. Правильне використання цих традицій і може допомогти розібратися в своєму життєвому призначенні.

 

Основні правила використання рун свідчать:

  1. Віра в себе — запорука успіху. Очікування блискавичного результату — велика помилка для хоче пізнати магію рун. Наполеглива праця гарантує результат.
  2. Необхідність виконання дій. Краще утриматися від використання рун при найменшому сумніві про доцільність їх впливу в певній ситуації. Адже магія рун вимагає певних навичок і практичної підготовки. Новачкові обов'язково повинен бути потрібен результат, а не розвага і цікавість. Світ рун серйозний і не терпить неповаги.
  3. Серйозне ставлення до магії рун. Припустимо недотримання всіх обрядів, але головне в подібній практиці — особиста сила.

Експерименти з рунами чреваті несподіваними ефектами. Якщо необхідний результат не отримано, отже, проблема саме в вас.

Досить часто руни використовуються для створення спеціальних талісманів. Але перед виготовленням талісмана для себе обов'язково потрібно вивчити всі значення рун. Дуже потужна захисна руна — EIHWAZ, являє собою символ світового дерева. Цей символ принесе максимальний успіх, якщо буде написаний або вирізаний на дверному зрубі. Така руна є захисною для будинку.

 

Також руни використовують в спеціальних ворожіннях. Таке ворожіння є особливим засобом, що дозволяє сформувати майбутнє на підставі дій в минулому. Руні пророкують майбутнє, а передбачають наслідки від певних вчинків. Як то кажуть, попереджений — значить, озброєний. Якщо правильно змінити ситуацію, то майбутнє може бути більш сприятливим.

Руни необхідно використовувати в прямому положенні. Перевернуте значення символів досить небезпечно.

Таким чином, використання рун для особистого благополуччя вимагає достатніх енергетичних витрат і певних навичок. Надмірна цікавість може бути покараним.

Відео по темі статті

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.