Камінь нефрит магічні властивості, кому підходить цей мінерал

27-10-2016, 17:52

Якщо ви давно шукайте свою любов і не можете знайти, якщо вас легко наврочити або просто по п'ятах слідують невдачі, спробуйте знайти по своєму знаку зодіаку такий камінь, який допоможе вам позбавитися від нещасть і буде охороняти від поганого впливу. Адже камені володіють неймовірною магічною силою, здатною допомогти людині в будь-яких життєвих сферах.

Однак деякі камені підходять не всім, а у інших є суперечливі властивості – все це треба враховувати при виборі каменю-талісмана.

Магічні властивості нефриту

Китайці з самої давнини дали визначення цього каменю: Земля, Небо, Мудрість і Вічність. Нефрит в Китаї вважався священним, що приносить удачу в справах, каменем. Він і зцілює, і допомагає в будь-якій справі, але найкраще підійде для людей вольових і сильних характером.

Але є у нього і недоліки: наприклад, магія каменю така, що він підійде тільки самотнім людям, а тих, хто слабкий духом, може приректи на нерозділене кохання. До того ж, якщо людина занадто багато грішить або наближається нещастя, камінь може сильно потемніти.

Магічні властивості білого нефриту цим не обмежуються, адже це ще й лікувальний камінь. білий нефрит – дуже рідкісний, він може лікувати захворювання, пов'язані з нирками. Магічним ж вважається блакитний вид цього каменю, і він же найрідкісніший з усіх.

Кому підходить камінь нефрит? Найбільше людям впевненим в собі, схильним до самопізнання і самовдосконалення. Особливо тим, хто хоче повністю змінити своє життя, перебудуватися, вийти на новий рівень свідомості і життя, хто хоче кардинальних змін і не боїться зустріти їх.

За знаками зодіаку цей камінь не розподіляється, тут важливіше якості характеру кожної окремої людини, за якими йому підійде або не підійде такий талісман.

Однак є знаки, яким нефрит підходить частіше за інших – це Діви і Терези. Терезам більше підійде білий, він може продовжити життя свого господаря, а Діві – браслет на праву руку з чорного або зеленого каменю, така прикраса принесе удачу в сімейному житті.

Для всіх інших знаків, які бажають носити нефрит, він розподіляється за ознакою колір – стихія:

  • Земля (Козеріг, Діва, Телець) – чорний або зелений;
  • Повітря (Водолій, Близнюки, Терези) – блакитний або білий;
  • Вогонь (Овен, Лев, Стрілець) – червоний;
  • Вода (Риби, Рак, Скорпіон) – жовтий.

Блакитний нефрит вважається каменем, пов'язаним з релігією, він допомагає в медитаціях і вдосконаленні власного тіла і духу. Підходить йогам, монахам, духовним вчителям, цілителів.

Нефрит будь-якого кольору вважається неймовірно потужним талісманом від пристріту, псування, чаклунства будь-якого ступеня. Для дітей роблять обереги з нефриту в вигляді маленького замочка, який міцно утримає дитину в цьому житті, врятує від лихого ока та злих духів.

Якщо прикраса з цього мінералу зробити на руку (кільце, браслет), то він буде допомагати в роботі і в сімейних відносинах. Якщо носити його з іншим каменем, то нефрит діє, як підсилювач властивостей цього каменю. Воїнам і військовим нефрит принесе більше мужності і безстрашності, якщо носити його з собою постійно, буде оберігати від поранень і травм.

Лікувальні властивості мінералу такі, що він може зцілити практичні будь-яку недугу: і безсоння, і депресію, і мігрень, і вагітну позбавить від родових болів і мук, і тиск нормалізує. А нефритові валики використовують для позбавлення від зморшок, щоб шкіра знову стала молодою і пружною. Якщо камінь нагріти, то від ревматичних болів його прикладають до хворого місця.

В цілому, нефрит відмінно накопичує і довго зберігає тепло, впливаючи на хворе місце. А червоний нефрит допоможе відновити здоров'я серця.

Відео по темі статті

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.