Вироби з кришок від майонезу: листівка з сюрпризом, аплікації і багато інших ідей в відео добірці

27-10-2016, 17:52

При фантазії та вмінні навіть такі, здавалося б, зовсім непотрібні речі, як кришки від майонезу можуть знайти своє застосування. різноманітні вироби з кришок від майонезу можуть прикрасити ваш будинок і стати оригінальним подарунком. Сьогодні ми будемо говорити про те, як зробити такі вироби своїми руками. 

Вироби з кришок від майонезу

Що можна зробити з кришок? З пластикових кришок можна зробити аплікації, малюнки, листівки та багато іншого.

Аплікації з кришок від майонезу

Прозорі пластикові кришки дуже добре підійдуть для зворотних аплікацій, яким ви можете навчити вашої дитини. Робити це просто і цікаво. А головне, що ці роботи дуже зручно зберігати. Отже, вироби з пластикових кришок в відео картинок, аплікацій.

Картинки з пластикових кришок

Візьміть добре вимиту і висушену пластикову кришку. Аплікацію роблять з внутрішньої сторони кришки. Для цього намалюйте на папері ескіз малюнка і покладіть на нього кришку зовнішньою стороною.

По контуру малюнка, акуратно заповнюючи його, розмазує пластилін або заповнюємо маленькими кульками з пластиліну. Якщо у дитини контури вийшли не дуже чіткими, то це можна виправити. Фломастером з зовнішньої сторони кришки прорисуйте контури.

Тепер приклейте бортик кришки до щільного картону. Аплікація готова. Такі прості вироби з майонезних кришок дуже сподобаються вашій дитині.

Листівки з сюрпризами

За допомогою пластикових кришок легко виготовити оригінальні листівки з сюрпризами.

Вироби з кришок від майонезу

З щільного картону робимо основу для листівки. Для цього картон складаємо книжечкою. Врахуйте, що ширина листівки повинна бути на кілька сантиметрів більше, ніж ширина кришки.

У кришки зрізаємо бортик для закривання, залишаючи тільки плоску смужку. Ця смужка потрібна для приклеювання кришки до основи листівки.

У передній частині листівки вирізаємо кругле віконце на 2 міліметри більше, ніж діаметр кришки.

На задній стінці листівки відзначаємо олівцем місце, яке буде видно через кришку. Саму кришку приклеюємо до отвору в передній частині листівки.

Гофрований картон нарізаємо тонкими смужками. Ширина смужок повинна бути трохи менше, ніж висота кришки від сметани. На задній стінці листівки, в зазначеному місці, викладаємо лабіринт зі смужок гофрованого картону і акуратно приклеюємо. Коли клей висохне, кладемо в лабіринт красиву намистину і склеюємо обидві половинки листівки.

Ось така вийшла листівка-гра.

Такі листівки-вироби з пластикових кришок можна робити з різноманітними сюрпризами. Можна насипати всередину кришки манку, яка буде імітувати пісок, можна на задню стінку приклеїти красиву фотографію або картинку з журналу. Варіантів безліч.

Відео-матеріали по темі статті

Вироби з пластикових пробок:

Пуф з пластикових пляшок:

Що можна зробити з майонезного відерця:

Хлопавка з пластикової пляшки:

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.