Весільні прикраси на машину своїми руками: найцікавіші ідеї прикраси весільних машин

27-10-2016, 17:52

Підготовка до весілля – процес клопіткий, але приємний. Звичайно, ви можете звернутися до професіоналів, але якщо ви обмежені в коштах, то багато чого доведеться робити своїми руками. Як зробити весільні прикраси на машину своїми руками?

Весільні прикраси на машину своїми руками

Вибір машин для весільного кортежу

Машини краще вибирати чорного, білого або сріблястого кольору. В ідеалі всі машини повинні бути однієї марки, але, як правило, замовляють пару машин, а решта – це машини друзів і родичів.

Весільні прикраси на машину своїми руками

Прикрашати всі машини потрібно в одному стилі, в одній колірній гамі і однаковими матеріалами. Виділити можна лише машину, на якій їдуть молодята. Тому заздалегідь з'ясуйте, якого кольору машини беруть участь в кортежі, і підберіть колірне рішення, що підходить до всіх.

Як прикрасити машини стрічками 

Весільні прикраси машин - самий традиційний вид прикрас. Найкраще використовувати стрічки кількох кольорів. Стрічками можна прикрасити капот, багажник і дах автомобіля.

Весільні прикраси на машину своїми руками

Щоб стрічки добре трималися на капоті, пришити гумку до одного з кінців стрічки, надіньте стрічку на капот і з внутрішньої сторони пришийте гумку до іншого кінця стрічки.

Весільні прикраси на машину своїми руками

Прикраси на машину з куль

Кульки можна просто прикріпити до автомобіля в самих різних місцях – це найпростіший і найдешевший вид весільних прикрас. Але якщо трошки попрацювати, то з кульок можна зробити гірлянди, сердечка, кільця, квіти і вже їх закріплювати на машині.

Робимо красиві весільні прикраси на машину, автомобіль своїми руками

Прикраса весільного автомобіля фатином

Останнім часом дуже популярним став саме такий вид прикраси весільного кортежу. Фатином найкраще прикрасити капот машини молодих. 

Як зробити прикраса своїми руками: фатин можна натягнути на весь капот, а потім на ньому закріпити живі або штучні квіти. Можна стягнути фатин в деяких місцях і закріпити красивими аксесуарами або зробити великий бант і закріпити його на капоті.

Весільні прикраси на машину своїми руками

Найпопулярніші способи прикрасити весільний автомобіль

В якості прикраси на весільну машину можна використовувати іграшки, ляльок, кільця, сердечка. Номерні знаки на машинах можна замінити оригінальними написами в стилі "Маша + Витя".

Прикрас на машини на весілля можна придумати безліч, якщо проявити фантазію.

Відео-матеріали по темі статті

Дуже оригінальні ідеї:

Як зробити кільця на машину своїми руками:

Весільна бутоньєрка на машину:

Сердечка на машину:

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.