Прикраса під'їзду на викуп своїми руками за допомогою плакатів, куль, гірлянд

27-10-2016, 17:52

Весільне торжество – це, звичайно, важливо, але насправді це лежить на плечах інших людей, а від молодят потрібно тільки вчасно з'явитися. Традиції дотримуються навіть сьогодні, одне з них – викуп. Наречена з подружками придумують конкурси, які потім виконує наречений.

Як прикрасити під'їзд, весільний викуп

правильне прикраса під'їзду на викуп своїми руками

Заздалегідь продумайте, як прикрасити під'їзд на весілля, адже весільний викуп повинен бути цікавим. Під'їзди будинків виглядають непривабливо, а на відео взагалі здаються страшними. Щоб хоч трохи приховати недоліки, використовуйте прикраси.

Як прикрасити під'їзд, весільний викуп

Прикраса під'їзду кулями

Це можуть бути кулі. Можна вибрати однотонні, наприклад, білі або червоні, надути звичайним способом і розвісити на стінах і перилах, або використовувати кілька кольорів, щоб створити композицію і зробити прикраса різнобарвним.

Непоганий варіант - надути кулі гелієм і по кілька штук прив'язати до поручнів, це буде створювати враження легкості і невагомості, немов кулі тримають те, до чого прив'язані. Тобто, якщо це сходи, вона буде парити над землею.

Заздалегідь подумайте про те, як оформити під'їзд, адже весільний викуп повинен запам'ятатися не тільки конкурсами, а й загальним антуражем.

Прикраса під'їзду плакатами, гірляндами

Часто при оздобленні під'їзду використовують плакати, їх можна придбати у весільному магазині або намалювати самостійно. Ще можна написати жартівливі привітання.

Як прикрасити під'їзд, весільний викуп

Весільні гірлянди непогано виглядають на прольотах і біля дверей, це можуть бути слова привітання з весіллям або «я тебе люблю». Якщо ви не можете визначитися зі стилем прикраси під'їзду, то відштовхуйтесь від того, що ви бачили у кого-то або створіть що-небудь своє неповторне.

Стрічки, бантики і квіти

Непогано виглядають широкі стрічки на перилах, вони надають приміщенню урочистість і одночасно приховують недоліки. Зауважте бантики і прикріпіть до стіни, можна з'єднати їх стрічкою, це ефектно.

Можете найняти людину з організації свят, який створить і втілить в життя вашу мрію. Варіантами його діяльності можуть стати фігури нареченого і нареченої з повітряних куль, сердечка, арки.

Ще є варіант прикраси штучними квітами, це теж можуть бути всілякі фігури і арочні прикраси.

На сьогоднішній день користуються популярністю прикраси з живих квітів. Визначаючись з прикрасами, не перестарайтеся, щоб не вийшло занадто багато всього. Чи не можете самі - довіртеся професіоналам, які представлять вам кілька фотографій варіантів готових прикрас, виберете той, який більше сподобається. Можете додати кілька своїх нюансів, і фахівці врахують їх.

Відео-матеріали по темі статті

Оригінальні прикраси для викупу:

Корисні поради по весільному декору:

Незвичайні весільні гірлянди:

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.