Весільна коробка для грошей своїми руками: майстер клас з фото та відео уроками

27-10-2016, 17:52

Вас запросили на весілля, і ви хочете здивувати нареченого і наречену не тільки хорошим подарунком, але і піднести його в оригінальній упаковці, яку зробите своїми руками.

Весільна коробка для грошей своїми руками

У наш час на весілля прийнято дарувати в основному гроші. Прийнято вважати, що наречений з нареченою самі вирішать, як витратити весільні гроші.

Якщо ви запросили гостей на своє весілля, постарайтеся зробити так, щоб процес вручення подарунків був більш урочистим і не бентежив гостей. Весільна коробка для грошей своїми руками, майстер клас виготовлення якої ми пропонуємо в цій статті, прекрасно підійде для вручення "грошових подарунків".

Весільна коробка для грошей своїми руками

Отже, робимо весільний скринька для грошей:

З приводу того, як зробити весільну коробку для грошей, можна знайти масу інформації в інтернеті. В тому числі – майстер-класи з виготовлення оригінальних упаковок.

Весільна коробка для грошей своїми руками

Можна взяти звичайну картонну коробку, покрити її акриловим грунтом, фарбою і лаком, після чого вона буде виглядати як мармурова. Верх коробки оформити мереживом, бісером, картинками любовної тематики.

Весільну коробку для грошей можна виконати зі звичайної коробочки від цукерок Рафаелло, оформивши її гофрокартоном.

Весільна коробка для грошей своїми руками

Красиво виглядає і скринька, виконаний у вигляді напівкруглої коробки, нагадує кришку швейної машинки. Зробити коробку для грошей на весілля у вигляді такого скриньки можна з картону. Декорувати красивою тканиною: гіпюром, атласом, прикрасити стрічками і квітами з тканини.

Зробити коробку для грошиків на весілля можна і у вигляді скриньки, якими володіли наші бабусі – з відкидною кришкою.

Подарункову упаковку для грошей на весілля можна зробити у вигляді серця. Обтягнути таку коробку атласом червоного кольору. Щоб надати такий коробочці форму серця, потрібно вирізати денце відповідної форми. Вирізати з картону довгі смужки  потрібної висоти. це – боковинки коробки.  

Весільна коробка для грошей своїми руками

Прикріпити до денця боковинки  за допомогою голки з ниткою.

Таку весільну грошову коробку можна зробити своїми руками в перебігу години в домашніх умовах.

Відео-матеріали по темі статті

Дуже докладний матер-клас з виготовлення грошового скриньки:

Весільна скарбниця у вигляді серця:

Дуже симпатичний скринька:

Ще один варіант весільного скриньки:

 

 

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.