Як зробити квіти з паперу своїми руками: відео уроки виготовлення квітів в техніці орігамі

27-10-2016, 17:52

Сьогодні ми навчимо вас, як зробити квіти з паперу своїми руками. В даний час велика кількість людей захоплюються різними хобі. Одні плетуть з газетних трубочок, інші використовують для виробів пластикові пляшки, треті клеять шерсть та ін. Давайте розглянемо, як можна зробити паперові квіти своїми руками в домашніх умовах.

Як зробити квіти з паперу своїми руками в домашніх умовах

Починати краще з простих квітів

Квіти з паперу, зроблені своїми руками, можна використовувати для прикраси будинку, банкетних залів, створювати цілі композиції. Існує кілька способів, які допоможуть створити чудові букети, панно і картини.

Розпишемо покроково весь процес виготовлення троянд з паперу своїми руками. Для виготовлення троянд з креповой паперу знадобиться тонка дріт. Довжину стебла відміряє за власним бажанням. З одного боку стебла за допомогою клею потрібно намотати жовту папір.

Як зробити квіти з паперу своїми руками в домашніх умовах

До жовтому кольору чудово підійдуть рожевий і червоний кольори. Тому візьмемо рожеву креповую папір, складемо в 12 разів і виріжемо пелюстки. За допомогою клею формуємо бутон навколо жовтого паперу.

На завершення роботи можна взяти зелену папір і обмотати стебло. Листя кріпимо до стебла. Для створення повної композиції необхідно виготовити кілька кольорів і поставити їх у вазу. Малюємо спіраль і вирізаємо, склеюємо в бутон.

Паперові квіти в техніці орігамі

Для того, щоб зрозуміти, як робити квіти в стилі орігамі, треба бути обізнаним з цією технікою ближче. Є безліч способів виготовлення самих різних кольорів.

Як зробити квіти з паперу своїми руками в домашніх умовах

Виготовимо тюльпан. Потрібно взяти квадрат паперу, скласти навпіл, перетворюючи в трикутник. Далі виконуємо згини по діагоналі 2 рази. Складаємо в прямокутник, а поздовжні згини йдуть всередину. Має вийти трикутник зі складками всередині. Тепер потрібно відігнути куточки верхнього шару наверх, перевернути і повторити.

Як зробити квіти з паперу своїми руками в домашніх умовах

Далі потрібно відігнути перший кут так, щоб вийшов ромб зі складками в центрі. Тепер потрібно перевернути і повторити. Загинаємо правий кут до центру, а лівий внахлест. Перевертаємо і повторюємо. На закінчення потрібно надути тюльпан і красиво відігнути пелюстки. Стебло може бути з паперу або волосіні.

Пухнастий кульбаба з серветок

Беремо трехслойную серветку і ділимо на шари. Два шару візьмемо для квітки і складемо в 4 рази. Складемо обидва шару разом один на одного. Канцелярським степлером скріплюємо шари хрест на хрест.

З квадратної заготовки вирізаємо коло. По колу обрізаної заготовки робимо надрізи на рівному інтервалі один від одного (приблизно міліметр глибиною). Акуратно пальцями піднімаємо верхній тонкий шар і стискаємо його до центру. Точно так само чинимо з наступними шарами. Ви можете підняти як кожен окремий шар, так і по два або три шари за раз. Бутон кульбаби готовий, перейдемо до іншої частини квітки.

Для створення картини прикладіть своє творче бачення. Виріжте пелюстки для кульбаби з кольорового паперу, приклейте на підкладку так, як вам підказує ваше чуття, таким чином ви отримаєте красиву, ексклюзивну картину.

Цікаві ідеї виготовлення паперових в відео майстер-класах 

Подивіться, як просто зробити квітка в техніці орігамі:

Дуже красивий і простий у виконанні квітка:

А ось такими паперовими квітами можна прикрасити будь-яке весілля:

Приголомшливо красиві маки:

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.