Літня шапочка для дівчинки гачком, схема в'язання і відео МК

27-10-2016, 17:52

Влітку ніяк не можна обійтися без шапочки або панамки. Особливо це важливо для дітей. Існує безліч варіантів, як зв'язати легку шапочку для маленької модниці гачком своїми руками.

Майстер-клас в'язання дитячої шапочки

Літня шапочка для дівчинки гачком: схема в'язання з бавовняної пряжі. Вам її знадобиться близько 100 г.

Літня шапочка для дівчинки гачком: схема в'язання

Спочатку в'яжемо ланцюжок з 4 в.п. і замикаємо їх у кільце. Виконуємо 8 стовпчиків без накиду. З кожного стовпчика потрібно вив'язати по 2 стовпчики з накидом. 4-й ряд виконуємо, як і попередній. У п'ятому ряду 2 стовпчика з накидом, 1 в.п. і 1 петлю пропускаємо. Шостий ряд повторює дію 5-го. Далі все ряди, крім 3 –х останніх, в'яжемо стовпчиками з накидом, над стовпчиками з накидом. А над ланцюжками з повітряних петель в'яжемо повітряні петлі.

Літня шапочка для дівчинки гачком: схема в'язання

У сьомому ряду 2 стовпчика з накидом, 2 в.п., восьмий ряд-2 стовпчики з накидом, 3 в.п., дев'ятий-3 стовпчики з накидом, 2 в.п. 10 ряд повторює 9 ряд.

11 ряд: 4 стовпа з накидом і 2 в.п., і по 18 ряд включно повторюємо цей візерунок.

19 і 20 ряди: 4 стовпчики з накидом і 3 в.п.

21 ряд: 5 стовпчиків з накидом і 2 в.п., виконуємо цей візерунок по 25 включно.

У 26 ряду, над кожним стовпчиком з накидом в'яжемо по одному стовпчику з накидом, а над повітряної петлею в'яжемо по два стовпчики з накидом.

27 ряд: по 2 стовпчики з накидом з кожного стовпчика з накидом нижнього ряду.

Літня шапочка для дівчинки гачком: схема в'язання

Можна додати зав'язки, для того, щоб шапочка не злітає з голови.

Ще одна шапочка для дівчаток гачком, можливо виконання в блакитному кольорі. В'яжемо ланцюжок з 84 в.п. і за допомогою з'єднувального стовпчика з'єднати в кільце. Пров'яжіть 2 кругових ряду стовпами без накиду і 1 ряд, пишним стовпчиком (* 1 пишний ст., 2 ст. П., 2 п. Попе­ного ряду пропустити, повторювати від *), 4 ряди в кругову без накиду, у ряд з пишними стовпчиками. Далі стовпчики без накиду.

Після того, як Провязать 10 см, починаємо збавляти, тобто провязивать разом кожну 6-ю і 7-ю петлі, в кожному другому ряду, один над одним. Виконуємо до тих пір, поки не залишиться 6 петель. Їх потрібно стягнути петлею і провязать розеткою, після чого пришити до нижньої частини шапки.

Дуже красива шапочка для дівчинки 3-х років

Необхідні матеріали та інструменти:

  • Тонка мерсерізованная бавовняної пряжі основного кольору – 50 гр.
  • Кольорова пряжа для декору по – 15-20 гр.
  • Гачок № 2,5.
  • Велика голка.  

Отже, опис роботи:  

Ряд 1-й: зв'язати ланцюжок з чотирьох  повітряних петель  і замкнути в кільце.

Ряд 2-й: для підйому зв'язати три повітряні петлі, потім провязать ще одну повітряну петлю, а далі провязать по колу  одинадцять стовпчиків з накидом, пров'язуючи між ними кожен раз одну повітряну петлю.  

Ряд 3-й: вив'язати з кожної повітряної петлі нижнього ряду два стовпчики з накидом, при цьому між ними потрібно провязать одну повітряну петлю, утворюючи V-подібну форму так, як це показано на нижчеподаній схемою.  

Коли діаметр денця досягне потрібного розміру, додаток потрібно закінчити і в'язати далі без зміни до досягнення необхідної глибини вироби.     Потім слід приступити до в'язання полів нашої шапочки-капелюшки, для цього необхідно провязать по колу два ряди стовпчиками без накиду, при цьому в другому ряду потрібно виконати додавання наступним чином: чотири стовпчики без накиду, потім два стовпчики без накиду вив'язуються з одне петлі нижнього ряду , а потім знову чотири стовпчики без накиду.  

У наступному ряду з кожного стовпчика без накиду нижнього ряду провязать один опуклий стовпчик і один стовпчик з накидом. Таким чином слід провязать ще чотири ряди і закінчити роботу.  

Далі необхідно обв'язати поля шапочки по колу рачьім кроком. Це можна зробити ниткою кольором в тон основного вироби або відрізняється від неї. Залишається лише зв'язати декоративна прикраса і в'язана річна шапочка для дівчинки готова. В якості прикраси можна використовувати в'язані трояндочки або прикрасити шапочку стрічками та бісером.

Красиві дитячі літні шапочки: відео-уроки

Подивіться, як швидко можна пов'язати дитячу шапочку: 

Ажурна шапочка для дівчинки:

Шапочка-панамка для дівчинки 2-х років:

Кепка для хлопчика:

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.