Іграшки з шкарпеток своїми руками: схеми виготовлення і майстер-клас

27-10-2016, 17:51

В даний час стало модно робити подарунки самостійно. Як свідчить крилатий вислів: «Кращий подарунок – зроблений своїми руками». Розглянемо, як зробити іграшки з шкарпеток своїми руками, адже це відмінний подарунок для дітей і не тільки. Такі вироби виходять дуже зворушливими і милими, а тимчасових і матеріальних витрат вимагають по мінімуму. Іграшку з носка зможе зробити навіть ваша дитина для своїх друзів. Крім того, така праця розвиває фантазію, творче мислення і розвиває дрібну моторику. Увага на відео:

Шиємо ведмедика з носка

Для початку приготуємо все, що нам знадобиться – яскраві шкарпетки, наповнювач (синтепон), голки, нитки, ножиці, гудзики для очей, булавочки, намистинки і прикраси для іграшки. Почнемо майстер клас іграшки зі шкарпеток.

Шкарпетки

Порядок дій

Потрібно вивернути носок навиворіт і розмітити маркером по схемі, яку ви побачите нижче. Розріжте ножицями по лініях, вийшла основа тулуба. Коли будете вирізати голову, не забудьте зробити невеликий отвір від низу голови, якої послужить кінець носка. Це буде шия. Через неї ви зможете набити синтепоном ведмедика. Виріжте інші деталі, маємо отримати 4 штуки – тулуб з задніми лапами, передні лапи і голова.

Розглянемо перед тим, як приступити до пошиття іграшки зі шкарпеток схеми виготовлення:

Тепер потрібно зшити іграшку з носка. Зшиваємо всі деталі з виворітного боку. Ми залишаємо без швів тільки шию і підстава передніх лап для набивання.

Виверніть заготівлю і набийте синтепоном. Акуратно зашейте отвори для набивання, потайним швом. Пришийте ведмежаті все його кінцівки і перевірте міцність швів, все-таки ви виготовляєте іграшку для дитини.

смугастий з вушках

З другого носка потрібно вирізати овал трохи менше діаметра голови ведмедя, це буде його мордочка. Прикріпіть цю деталь до голови голочкою і потім акуратно пришити її. Добре закріпіть шов з внутрішньої сторони.

Тепер займемося обробкою нашого ведмедя. М'які іграшки з шкарпеток виходять надзвичайно милими, якщо замість очей використовувати гудзики, а не намистини. Пришиваючи носик, можна використовувати дві гудзики – чорну побільше і білу поменше. Очки можна робити з гудзиками цих же кольорів, але зворотній пропорції розмірів.

Мишка з очками

Прийшов час пришити іграшці всі кінцівки і ретельно їх закріпити. Іграшка готова. Якщо ви робите подарунок для дівчинки, можна пришити ведмедику бантик або надіти намисто, а якщо для хлопчика – підійде кепка, капелюх або краватка-метелик. Тепер ви знаєте, як зробити іграшку з носка своїми руками.

Таким же способом  можна змайструвати зайчика, котика, лялечку і т.д. Проявіть трохи фантазії або подивіться відео з майстер-класами і даруєте подарунки з радістю.

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.