Як зварити мило з обмилки в домашніх умовах: покроковий МК

27-10-2016, 17:51

Ви до сих пір не придумали, що робити з обмилки мила, які шкода просто викинути, а використовувати за призначенням вже не виходить? Значить нове захоплення рукодільниць 21 століття - миловаріння ще не було вами освоєно до сьогоднішнього дня. Вам здається, що варити мило занадто дороге хобі? Зовсім ні! Зовсім не обов'язково купувати дорогі інгредієнти, можна використовувати обмилки. У статті ми розповімо і покажемо вам, як зварити мило з обмилки в домашніх умовах. Давайте почнемо з навчального відео:

необхідні матеріали

Отже, вам знадобиться:

  1. мильна основа (прозора) або дитяче мило
  2. гліцерин
  3. санталове масло
  4. ванільне масло
  5. мильні обмилки
  6. спирт
  7. ніж
  8. терка
  9. міксер
  10. силіконові формочки для мила

Хід роботи

Натираємо наші обмилки на тертці побільше. Зараз-то ви і дізнаєтеся, куди подіти обмилки.

Нарізаємо кубиками мильну основу (дитяче мило). В даному випадку ви купуєте знання ще й про те, як використовувати обмилки від мила дитячого.

Змішуємо стружку від обмилки з кубиками нашої основи.

Відправляємо нашу суміш плавитися на водяній бані (накривши кухоль харчовою плівкою).

Після того, як суміш розтопилася, додаємо в неї всі необхідні інгредієнти, заготовлені нами раніше.

Потім виливаємо суміш у форму.

розтоплене мило

Для краси присипаємо мило стружкою з обмилки темного кольору, яку слід натираємо на дрібній тертці.

Після того, як наше мило застигне (можна використовувати для цього холодильник), акуратно виймаємо його з лотка.

мило зі стружкою

А далі за бажанням ви можете нарізати брусочек на ту кількість шматочків, на яке захочете.

тортики мильні

Як ви змогли помітити, на малюнку чітко видно отримані різнокольорові шари в шматочку. Такого ефекту можна домогтися, якщо ваші обмилки були різного кольору. До речі, варити обмилки кожного кольору (тастаплівать) так само потрібно окремо від обмилки іншого кольору. А при залиття в формочку – шари наливаються один на інший. Вот такой вот нехитрий секрет багатошарового мила. Природно, можна так само додавати різні барвники і з їх допомогою робити листкові мильні шматочки. Але не переборщіть з квітами – двох-трьох кольорів в одному шматочку була буде цілком достатньо.

Досить просто в домашніх умовах можна швидко і без особливих старань виготовити не тільки тверде, але і рідке мило своїми руками з обмилки. Для цього так само існують різні покрокові майстер-Красс як приготувати мило з обмилки в домашніх умовах, щоб воно вийшло рідким.

Порахуйте, який бюджет вашого нового хобі. Така це велика сума? Погодьтеся, задоволення, яке було вами отримано від процесу творчості, значить набагато більше. А результат перевершив всі очікування. Тепер ви знаєте, як зробити мило з обмилки легко і просто самостійно.

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.