Смарагдове весілля: оформлення та що подарувати, яким може бути торт на цей ювілей

27-10-2016, 17:52

55 років – грандіозна подія в житті будь-якої сучасної сім'ї. Такий термін досить значний для сучасних сімейних пар. І саме в цей ювілей подружжю потрібно дати можливість відчути себе знову молодятами.

Для святкування такої події не існує певних правил чи законів. Тому для кожної конкретної сім'ї можна використовувати традиції, які прийняті в їхньому товаристві.

Так як подружжя, які збираються зустріти свій ювілей, люди далеко не молоді, їм буде дуже приємно бачити на торжестві дітей, онуків, найближчих родичів і друзів. Найчастіше такі заходи проходять в дуже тісному колі.

одна назва – смарагдове весілля – говорить сама за себе. У оформленііпраздніка можна використовувати багаті відтінки смарагду, золота, срібла, пастелі або білого. Ці кольори підкреслюють пишність свята і відмінно поєднуються між собою. Ними можна доповнити декор приміщення або сервіровку столу.

Використовувати свою фантазію або скористатися послугами дизайнерів – вибір кожного.

Для ідей можна використовувати фрукти і квіткові композиції. Великий вибір посуду і столового приладдя дозволить задовольнити найвибагливіші смаки і побажання.

Краща прикраса свята – це особи близьких людей. Навколишні можуть підтримати ноту стилю, в який оформлений свято. Це може бути одяг, взуття або аксесуари.

Будь-яке застілля закінчується винесенням красивого торта. Як і сам свято є незабутнім, так і торт повинен бути таким, що запам'ятовується. Його можна замовити у кондитера або спекти самостійно, також зберігши заданий стиль.

У будь-якому випадку доводиться замислюватися над подарунками. Адже подружжя вже не молоді і мають досить багато життєвих дрібниць, і не тільки. І вибираючи подарунок, замислюємося: «Що подарувати?»

для самих «молодят» дуже важлива увага, з яких відносяться до них оточуючі. Будь-яка дрібниця - альбом з сімейними фото або серія листівок в стилі «скрапбукінг», Фільм, складений з сімейних відео, або запрошення старовинних друзів – не залишить байдужими жодного з винуватців торжества.

Дорогим і вишуканим подарунком для ювілярів стануть ювелірні прикраси із смарагдом, які залишаться для нащадків незабутнім символом вірності і міцною сімейного життя.

Проведення свята можна довірить тамаді або активному близькій людині. Буде сказано дуже багато теплих і добрих слів на адресу винуватців торжества і їх нащадків. Буде піднято безліч келихів з вишуканими напоями, і вимовлені чудові тости.

Місце проведення можна вибрати в приміщенні ресторану або будинку, а якщо дозволяють погодні умови – відсвяткувати подію на свіжому повітрі.

У пам'яті присутніх залишаться світлі спогади про подібному подію. Такі ювілеї дають хороший приклад для наслідування і продовження традицій.

І нехай подібні свята і ювілеї будуть не останніми в житті літніх ювілярів, дозволяючи побачити, як живуть їхні діти, онуки, ростуть правнуки.

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.