Як організувати весілля самостійно, щоб вийшло красиво і недорого

27-10-2016, 17:52

весілля — одне з найбільш знаменних подій в житті людини. Завжди хочеться, щоб таке свято запам'ятався надовго. Зазвичай для організації весілля сім'ї молодят наймають цілу команду професіоналів, які і роблять банкет. А якщо бюджет вкрай малий? Про те, як організувати весілля самостійно, не вдаючись до послуг сторонніх, читайте в нашій статті.

Коли починати готуватися?

Питання про початок підготовки до весілля не варто перед шлюбними агентствами, оскільки там працює великий штат самих різних фахівців, однак якщо ви вирішили організовувати весілля своїми силами, варто звернути увагу на наступні факти.

1) Півроку — найкращий термін для початку планування весілля. Пам'ятайте, що потрібно встигнути розіслати запрошення гостям, купити плаття для нареченої і костюм для нареченого, запросити тамаду і музикантів.

2) Має минути і якийсь час з дня подачі заяви в ЗАГС. Зазвичай це місяць або трохи більше. Скоротити цей термін може лише вагітність нареченої.

3) Вінчання в церкві має проводитися в дати, що не збігаються з великими релігійними святами і постами. Вінчання не обов'язково має слідувати через тиждень або два після весілля. Цей обряд можна зробити і пізніше.

4) Майте на увазі, що навіть якщо ви хочете недорого організувати весілля, доведеться закласти якесь перевищує ліміт кількість грошей на весільного фотографа, залагодження дрібних конфліктів (на весіллях часто бувають бійки, тому можуть знадобитися послуги охоронців порядку), додаткові подарунки молодим.

Ах, це весільну сукню…

Один з найбільш хвилюючих моментів для майбутньої нареченої — вибір весільної сукні. Якщо сім'я бідувала, плаття можна купити в секонд-хенді або навіть взяти напрокат. Останнє, до речі, буде дуже логічним кроком.

Як правило, весільна сукня виглядає так урочисто, що нікуди, крім як на весілля, його більше надіти не можна. Після одруження воно буде просто висіти в шафі і займати зайве місце. Якщо ж наречена віддасть перевагу взяти сукню напрокат, це заощадить значну частину бюджету, призначеного для проведення весілля. Так само можна вчинити і з ювелірними прикрасами.

ошатний наречений

Коли ви не знаєте, як правильно організувати весілля самому, питання вибору костюма для нареченого варто чи не найгостріше, ніж вибір сукні для нареченої. На щастя, чоловіки підходять до цього питання менш педантично, ніж жінки. Їм достатньо купити просто хороший костюм-двійку або костюм-трійку в великому магазині. У деяких випадках розбірливий жених може побажати бути у фраку. Фрак, як і плаття нареченої, можна взяти напрокат.

Святковий стіл

Якщо ви організовуєте весілля самостійно, варто продумати і меню для торжества. Зазвичай ресторан в будь-якому випадку молодята знімають самі, навіть якщо підготовкою інших етапів весілля займаються професіонали, але в разі організації весілля власними силами вам доведеться не тільки знімати ресторан, але і самому замовляти їжу.

Зовсім бюджетний варіант: не знімати ресторан, а провести невелике гуляння в кафе для вузького кола родичів. Потім святкування можна продовжити вдома.

Пам'ятні фото

Нарешті, головне питання: як красиво організувати весілля, щоб вона запам'яталася надовго? Звичайно ж, потрібен фотограф! Весільні фотографи зазвичай беруть за свою роботу великий гонорар, але ви можете попросити попрацювати фотографом вашого знайомого або колегу, який добре володіє фототехнікою.

Відео по темі статті

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.