До чого сниться білий ведмідь: до удачі або до неприємностей?

27-10-2016, 17:52

Випадково побачений сон може бути передвісником чогось радісного і щасливого, а іноді він попереджає про небезпеку, що насувається. Наприклад, цікаво дізнатися, до чого сниться білий ведмідь. Все сонники по-різному тлумачать такий сон.

Білий ведмідь на сонником Міллера

Білий ведмідь з даного сонником передрікає майбутній серйозний вибір, від якого буде залежати сімейне життя або кар'єра. Якщо в сновидінні тварина нападає, то наяву очікуються сварки і зустрічі з недругами.

Якщо білий ведмідь уві сні пливе на крижині, то наяву ви можете опинитися жертвою шахрайства. Поїдає тюленя ведмідь попереджає про небезпеку ваших шкідливих звичок. Вони можуть принести багато лих вашим близьким.

Лежати на шкурі мертвого білого ведмедя віщує подолання всіх перешкод і проблем на шляху до досягнення цілей.

Біла ведмедиця в сновидінні – сприятливий знак, який обіцяє фінансове благополуччя і успіх. Можливо, що вас чекає весілля або зустріч з доленосним людиною.

Сонник Зігмунда Фрейда

Побачити уві сні білого ведмедя за сонником Зигмунда Фрейда означає перемогу на любовному і діловому фронті, але вона не принесе вам задоволення.

Полювання на білого ведмедя в сновидінні застерігає, що пора позбутися зайвої агресії. Боротися з цією твариною уві сні означає хвору любов до свого обранця чи обраниці. Сонник радить залишити його і знайти іншого, більш гідного людини.

Білий ведмідь на Французькому сонником

Білий ведмідь на Французькому сонником уособлює поява могутнього і сильного ворога. Якщо в сновидінні білий ведмідь атакує, то наяву ви піддастеся переслідуванню, від якого успішно підете.

сонник Езопа

Тлумачення сну про білому ведмедя містить двоякий сенс. Сонник Езопа вважає, що ця тварина уособлює нещадність і добрі справи одночасно.

Бачити себе, прикидається мертвим, щоб піти від ведмедя, означає, що в житті ви - тямущий і спритний чоловік. Велика частина справ буде успішно завершена вами. Якщо в цей час за вами стежить знайома людина, то в реальності варто його остерігатися.

Бій з білим ведмедем обіцяє величезну несправедливість в житті. Вбити ж при цьому ведмедя означає здобути над усіма перемогу. Поранений або хворий білий ведмідь передрікає зустріч з заздрісникам і інтриги навколо вас.

Ведмедиця з ведмежатами уві сні говорить про помилковий поводженні з дітьми і неправильному вихованні, варто бути з ними м'якше.

сімейний сонник

Напад білого ведмедя уві сні пророкує появи сильного ворога. Сонник рекомендує бути обережніше і розважливі.

Якщо ведмідь в сновидінні кличе вас, то такий сон обіцяє зміну місця роботи і новоспечених колег.

загальні тлумачення 

Білий ведмідь, згідно з багатьма сонникам, є символом благополуччя і везіння. Якщо він женеться за вами уві сні, то фортуна неодмінно повернеться до вас обличчям, можливо отримання виграшу.

Сон про білому ведмедя може бути пересторогою – в житті доведеться зробити правильний вибір, тоді ви залишитеся у виграші. Ще ця тварина може означати обман.

Шкура убитого ведмедя, побачена уві сні, – добрий знак. Він означає добробут, успіх і визнання. Ще один хороший символ – дружелюбно налаштована біла ведмедиця. Вона пророкує появу високопоставленого покровителя або одного. Для незаміжніх жінок такий сон віщує весілля.

Якщо уві сні білий ведмідь агресивно налаштований і намагається напасти, то наяву варто побоюватися недоброзичливців. Для тих, хто пов'язаний з бізнесом, таке сновидіння обіцяє небезпеки і зміни у фінансовій сфері.

Цікаві відео по темі статті

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.