До чого сняться пироги солодкі або яблучний пиріг, а також до чого сниться купувати пироги або пригощати ними гостей

27-10-2016, 17:52

Шикарне застілля з рясними столами, на яких горами лежить солодка, запашна випічка або тихий сільський будиночок, де бабуся неспішно пече великі пиріжки, а може пиріг розміром з дев'ятиповерховий будинок - це все може приснитися уві сні. Що чекати від такого бачення? До чого сняться пироги? Сонники дають різні тлумачення, дуже важливий контекст, в якому вони наснилися.

Пиріг уві сні - це ознака привітності, доброзичливості та налагодженого побуту. Піджарені, гарячі пиріжки – це сон, що несе сприятливе тлумачення, який обіцяє спокійні сімейні вечори, бесіди з рідними, приємні звістки, поліпшення матеріального благополуччя.

згоріла випічка – до непотрібних витрат, до розбіжностей з родичами, марним старанням. Тверда, несвіжа, покрита цвіллю здоба поверне вас до забутих проблем, з'явиться потреба повернути борги або очікує зустріч зі злим, неприємною людиною, якого зовсім не хочеться бачити. 

Велика кількість пирогів або один величезних розмірів уві сні обіцяє грошовий достаток, злагоду і єдність в родині. Купувати випічку - до несподіваним дивним подіям.

А що ж всередині

Повітряні, пухкі пироги з рум'яною скоринкою – це дозвіл в недалекому майбутньому ваших проблем, поліпшення матеріального становища, сімейне благополуччя.

Рибний пиріг – це збільшення ваших фінансів: успіх в отриманні прибутку, високооплачувана робота, отримання премії, виплата винагород. 

Пиріг з сиром означає, що ви розважливий, стримана людина, без попереднього обдумування не сприймаєте ніяких рішень.

Яблучний пиріг сниться тому, хто незаслужено образив або принизив гідності іншої людини наяву, необхідно проаналізувати свої дії і докласти всіх зусиль, щоб запобігти сварку або зробити перший крок до примирення.

Капустяний пиріг - до тимчасового самотності, але воно принесе з собою перегляд свого життя, обмірковування довгострокових планів, розстановку пріоритетів.

М'ясні пироги обіцяють страждання через недружнього і заздрісного оточення, постарайтеся уникнути конфліктів зі знайомими і приятелями. Для жінок такі сни означають заздрість подруг.

Все печу, печу – втриматися не можу

Залежно від того як було поставлено тісто, залежить результат випічки, а до чого сниться пекти пироги або замішувати тісто?

Перед зміною життя в кращу сторону присниться, що ви ставите тісто на здобу. Незаміжнім жінкам такий сон  віщує приємне проведення часу з чоловіком. 

печете – це означає, що ті зусилля, які ви доклали для виконання якогось питання, не марні, а всі задуми, ідеї здійсняться і принесуть непоганий фінансовий дохід.

Печете в чужому домі – догоджаєте кому-небудь. Якщо закоханим сниться, що вони спекли схожі пироги, то незабаром буде весілля. Прикрашаєте випічку уві сні, значить, насолоджуєтеся досягнутим становищем, защипують краї – продуктивно працюєте, ставите пиріг в духовку – закінчуєте важка справа. 

Якщо уві сні у вас нічого не виходить з пирогами, то марно стараєтеся наяву. Чи не встежили і пиріг підгорів – будете розсіяним, можливо, навіть витратите чужі гроші, виникнуть проблеми з браком часу і уваги. Спекли нерівне, покіс виріб – до невдачі, поразки, марним матеріальним розтрат, до порожніх клопотів.

є пироги

Бачите в сновидіннях, що ви їсте пироги? Будьте уважнішими і обережнішими, поруч з вами знаходяться люди, які хочуть вам нашкодити. Якщо уві сні ви їсте солодкі пироги - це вказує на прагнення змінити і поліпшити своє життя, що неодмінно станеться. Такий сон обіцяє привнести у ваше життя задоволення від життя і від зустрічей з друзями.

У разі, коли ви їсте пиріг, приготований до дня народження, то обставини складуться так, що вам доведеться обманювати. Пригощати пирогами гостей – бути оточеним великою кількістю чуйних друзів наяву.

Відео по темі статті

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.