Ворожіння на шлюб і любов на картах, ворожіння на кількість шлюбів

27-10-2016, 17:52

Немає такої дівчини або жінки, яку не цікавить питання заміжжя. З юності вони думають про те, як вони вийдуть заміж і чи будуть вони щасливі в шлюбі. Досить-таки часто багато жіночих посиденьки закінчуються ворожіннями на картах.

Однак для отримання правдивого і чіткої відповіді необхідно вміти правильно робити розклад і тлумачити значення карт. У даній статті буде розглянуто ворожіння на шлюб і любов з тлумаченням значень.

Ворожіння на картах на шлюб

Перш, ніж проводити подібний ритуал необхідно максимально зосередити свої думки на заміжжя, після чого задається питання, який вас цікавить, і можна починати ворожіння. Завдяки результатам, які будуть отримані, ви зможете підготуватися до різноманітних ударів долі, а також з легкістю їх подолати.

За допомогою цього гадання на любов і шлюб на картах можна дізнатися, як довго ще чекати вінчального плаття і сімейного щастя.

Перш за все, визначається так звана «ваша карта»:

  1. Якщо дівчині менше 30 років, то її карта бубнова дама.
  2. Якщо старше, то їй підійде чирвова карта.
  3. Якщо ворожить хлопець і йому ще немає 30 років, то його карта бубновий король.
  4. Якщо чоловік старше 30 років, то його карта червовий король.

Для проведення даного ворожіння необхідно мати колоду з 52 карт, яка ретельно повинна бути перемішаної.

Потрібно взяти колоду, відрахувати з неї 20 карт і уважно подивитися, чи є серед них карта, яка підходить вам. Якщо така карта є, то весілля буде вже в поточному році. У тому випадку, якщо такої карти немає, то її потрібно знайти в колоді і замінити на будь-яку з двадцяти.

Після цього карти перемішуються і розкладаються по одній карті на п'ять однакових стопок. Тепер потрібно знайти ту стопку, в якій є «ваша  карта». Виходячи з номера стопки, тлумачиться результат ворожіння:

Стопка №1 – в найближчі три роки ви станете дружиною.

№ 2 – не варто очікувати заміжжя протягом декількох років.

№ 3 – очікуйте заміжжя, але не скоро.

№ 4 – пропозиція вам зроблять, однак справа не дійде до РАГСу.

№ 5 – самотність на все життя.

Гральні карти в ворожінні на шлюб

Такий варіант ворожіння на гральних картах проводити найкраще перед весіллям. Береться колода з 36 карт, з якої попередньо прибираються шістки. Далі колода ділиться на п'ять приблизно однакових стопок.

Починати ворожіння необхідно зі стопки, яка знаходиться з лівого боку. З неї забираються всі масті, крім короля і дами. Стопка залишається незайманою, якщо пані та короля немає. Те ж саме проводиться з іншими стопками.

Тепер всі карти по порядку збираються, після чого вони знову розкладаються по 5 стопок, не перемішуючи. Знову повторюються маніпуляції  з видаленням всіх зайвих карт. Якщо після цього всього залишилися королі і дами, це свідчить про вдале ворожінні.

Варто зазначити, що гідний на кількість шлюбів поки не існує, таку інформацію не завжди точно можуть надати тільки хіроманти.

Чи бути разом з коханим?

Для цього гадання необхідно знати ПІБ вподобаного вам хлопця.

Необхідно записати своє прізвище, ім'я та по батькові, до того ж однакову букву потрібно записувати під такою ж. Далі пишеться ПІБ коханого хлопця.

Тепер вважається, скільки в кожному стовпчику вийшло букв. Якщо їх кількість непарна, то під ним потрібно написати одиничку, а якщо парне, то нулик.

На наступному етапі підсумовуються дві поруч стоять цифри, а результат пишеться наступним рядом.

У наступному ряду вважається сума вже трьох цифр, які стоять поруч. Тепер можна складати все поруч стоять цифри. Якщо вийшло двозначне число, то його цифри потрібно знову скласти, це необхідно продовжувати до тих пір, поки не вийде однозначна цифра.

Отримана цифра свідчить про те, скільки у тебе шансів з 10 на те, що ви будете разом. Якщо шанси маленькі, то, може бути, краще залишити цього хлопця в спокої, хоча робити висновки тільки для ворожіння ні в якому разі не можна.

підбірка відео

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.