Залізне весілля: скільки це років шлюбу і що дарувати на цю річницю спільного життя

27-10-2016, 17:52

З давніх часів в народі прийнято святкувати залізне весілля, а скільки ж це років шлюбу?

Такий момент настає через 65 років спільного життя після укладення шлюбу. Відповідно символ такої події – це залізо. Тому що саме залізо символізує міцність і непорушність сімейних уз.

Таке знаменна подія в наш час зустрічається дуже рідко. Але побачивши це торжество, можна відразу зрозуміти, що вічна любов на світі існує, адже у скільки років щасливого сімейного життя вона вилилася.

Святкування річниці

Таке свято насправді прийнято відзначати тільки у вузькому сімейному колі, серед своїх рідних. На такому заході завжди повинні знаходитися всі родичі: правнуки, внуки і діти. Найчастіше організацією цього торжества займаються самі діти ювілярів.

При підготовці такого свята слід приділити головну увагу оформленню застілля. На столі має бути присутня жовто-біла скатертина. А приміщення, де все буде відбуватися, слід прикрасити живими квітами.

 

Як це відбувається

Обов'язково слід підготувати урочистий весільний торт. На ньому повинні бути весільні статуетки нареченого і нареченої. Необхідно поставити на стіл частування, які подавалися в день самого весілля.

Кімната повинна бути в ідеальному стані. Стіни бажано прикрасити фотографіями молодят. Також бажано повісити підготовлені плакати з побажаннями подружжю, які зазвичай з великим задоволенням роблять онуки і правнуки ювілярів. Завжди найактуальнішим доповненням до прикраси місця проведення торжества вважаються повітряні кулі.

При підготовці та проведенні свята необхідно враховувати вік подружжя, тому на ньому не повинно бути багато гучних ігор і конкурсів. У такий незвичний день прийнято дарувати подружжю різні медалі та грамоти, що підтверджують міцну залізну любов.

У цей день ювіляри повинні відчувати любов і турботу близьких. Можна також попросити їх розповісти про своє сімейне життя, поділитися секретом такого довгого щастя.

Подарунки на залізне весілля

У день річниці подружжя один одному можуть дарувати квіти і улюблені цукерки. Для дружини можна піднести кімнатні тапочки або рукавички її улюбленого кольору, або теплу гарну шаль. А для чоловіка ідеальним подарунком стане светр домашньої в'язки або теплі шкарпетки. 

Родичі можуть подарувати людям похилого віку путівку в курортний санаторій, де вони зможуть відпочити і поправити своє здоров'я.

В крайньому випадку, можна піднести букет квітів з вкладеною в них сумою грошей, а вже в майбутньому подружжя самі вирішать, куди їх витратити.

Найоригінальнішим подарунком буде вважатися змонтоване відео з фотографій подружжя різного часу. Вони повинні бути взяті з сімейного архіву. Таке відео стане прекрасним нагадуванням для них про щасливих роках, прожитих разом. І, звичайно ж, найкращим подарунком для подружжя буде присутність рідних на цьому святі.

А що дарувати гостям на таке весілля? В знак уваги можна піднести гостям якесь оригінальне виріб із заліза. Наприклад, це може бути рамка для фотографії, підставка для квітів, різні підкови, цікаві сувеніри, дрібна побутова техніка, що-небудь з посуду.

Коли між родичами буде відбуватися обговорення планування свята, необхідно уточнити, хто і що буде дарувати ювілярам. Щоб не вийшло однакових подарунків і не виникло незручних прикрих ситуацій.

Насправді такий захід – це чиста символіка і старі батьки насправді чекають в цей день тільки увагу і турботу від своїх дітей. У цей момент буде ідеальним рішенням повертати їм тепло і любов, які дарували їм батьки протягом довгих років. Такий теплий і душевний свято тоді зможе запам'ятатися надовго і буде хорошим прикладом для молодшого покоління родини.

Відео по темі статті

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.