Як убезпечити себе від небажаної вагітності, які існують способи контрацепції

27-10-2016, 17:52

Ще в давнину людей хвилювала проблема контрацепції, в ті часи теж замислювалися, як уникнути небажаної вагітності, винаходячи іноді абсолютно дикі методи. Деякі народні кошти дійшли до наших днів і існують поряд з останніми досягненнями медицини. Але в даній статті спробуємо розглянути, як убезпечити себе від небажаної вагітності за допомогою сучасних засобів.

Основні види контрацептивів

Сучасна медицина пропонує величезну кількість видів і способів контрацепції. І будь-яка жінка має можливість з цього розмаїття вибрати ідеальний для себе варіант.

Дивують жінки, які бояться сучасних методів контрацепції, а вважають за краще народні. Причому вагінальні свічки їм застосовувати страшно, а заштовхувати перед статевим актом у піхву часточки лимона - не страшно.

Навіщо чоловікові сидіти над відром окропу, щоб перегріти яєчка, як радять в народні методи, якщо можна надіти презерватив? Їх зараз випускають надзвичайно тонкими і міцними.

Перелічимо основні види контрацептивів:

  1. Презервативи.
  2. Гормональні таблетки.
  3. Внутрішньоматкові контрацептиви.
  4. Препарати екстреної контрацепції.
  5. Гормональні ін'єкції.
  6. Імпланти гормональні.
  7. Презервативи для жінок.
  8. Сперміцидні креми.
  9. Вагінальні свічки.
  10. Пластир протизаплідний.

Більшість цих коштів дає практично стовідсоткову гарантію, що незапланована вагітність не настане. Давайте розглянемо, як правильно оберігатися від вагітності за допомогою найпопулярніших засобів.

Використання презервативів

Презервативи на даний момент самий широко відомий і найнадійніший спосіб захиститися не тільки від вагітності, але і інфекційних захворювань, що передаються статевим шляхом.

Його можна назвати ідеальним способом запобігання вагітності без гормональних таблеток. Він дає гарантію 100% за умови, що не буде розриву вироби, але це трапляється вкрай рідко.

гормональні контрацептиви

Якщо ви абсолютно не згодні презервативи і впевнені у вірності свого партнера, тоді вам найбільше підійдуть гормональні таблетки. Ступінь їх захисту майже сто відсотків. Аптеки пропонують великий асортимент цих коштів. Щоб якомога більше правильно підібрати препарат, найкраще звернутися до лікаря.

Головне в цьому способі - не забувати вчасно прийняти пігулку. Тому що саме через недотримання графіка прийому препарату бувають випадки зачаття з цим видом контрацепції.

Внутрішньоматкові контрацептиви (спіралі)

Якщо ви хочете відразу і на кілька років забути про проблему завагітніти, вам прекрасно підійде внутрішньоматковий контрацептив, який називають ще спіраль. Цей спосіб надійний і просто ідеальний для партнерів, що мають регулярні статеві стосунки. Він не вимагає ніяких додаткових засобів захисту, якщо ви маєте постійного і надійного партнера.

Спіраль встановлюється один раз, і протягом п'яти років можете ні про що не турбуватися. Нові розробки спіралей вдосконалені додаванням гормонального компонента. Чим краще вони звичайної спіралі? Тим, що профилактируют позаматкову вагітність.

гормональний пластир

Новинкою в групі протизаплідних засобів є пластир, який містить гормональні препарати. Він кріпитися на шкіру, наприклад, живота, і діє протягом одного тижня, потім пластир змінюється. Ступінь захисту більше 99%.

На один місяць потрібно три пластиру, тому що він захищає три тижні, а на четвертий тиждень починаються менструації, і пластир кріпити не потрібно.

Багато жінок задають питання, чому під час вагітності треба берегтися, який спосіб безпечний для плода. Під час вагітності оберігатися не потрібно, якщо партнеру можна довіряти в плані здоров'я. Якщо сумніваєтеся і боїтеся інфекції, користуйтеся презервативом.

Фахівцями розроблено велику кількість надійних і безпечних засобів для попередження вагітності. Зверніться до лікаря, і він допоможе підібрати оптимальний саме для вас метод. Користуйтеся цивілізованими способами контрацепції, подумайте про своє здоров'я.

підбірка відео

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.