Як закохуються знаки зодіаку, як будують любовні стосунки представники різних знаків гороскопу

27-10-2016, 17:52

Те, під яким знаком зодіаку ви народилися, може впливати не тільки на риси характеру, але і на любовні відносини. Одні знаки закохуються моментально, інші ж довго придивляються. Давайте розглянемо, як закохуються знаки зодіаку.

Овен

Перший представник зодіакального кола. Овен може закохатися з першого погляду, якщо на горизонті з'явиться кандидатура, відповідна під уявлення барана про ідеал. Такий союз може тривати все життя, якщо любов буде взаємною, і друга половина не розчарує цього представника вогняного знаку. Якщо ж з якихось критеріям половинка не влаштовуватиме барана, то він відразу ж почне шукати заміну.

Телець

До вибору партнера представники цього знака зодіаку підходять дуже скрупульозно. Для них дуже важлива стабільність у відносинах, тому вони довгий час зважують всі переваги і недоліки, перш ніж визначаться з вибором. Тельці намагаються знайти супутника життя на все життя, і якщо вибір зроблений, то закохані вгодовані обрушать весь потік своєї романтичності на свою другу половину.

Близнюки

Близнюки - дуже захопливі натури, вони закохуються швидко і весело, правда, їх закоханість може принести їм депресію, якщо їм не дадуть взаємністю. Близнюкам не тільки подобається любити, але і дуже подобається, коли люблять їх, і чим більше людей закохані в них, тим краще.

Але навіть якщо на почуття близнюків відповіли взаємністю, це не означає, що вони будуть довговічні. Як тільки цьому знаку зодіаку стає нудно, він тут же розриває відносини і шукає собі нову любов.

рак

Раки дуже обережні в любові. Вони дуже вразливі і романтичні, тому раки часто приховують свої почуття. Але якщо ж раку пішли назустріч у відносинах, то він закохується глибоко і щиро. У рака на першому місці сім'я, тому в кожному партнерові він бачить майбутнього чоловіка.

Лев

Лев – цар звірів, і в любові він поводиться так само. Цей знак зодіаку дуже влюбчів, він не буде приховувати свої почуття, а заявить про це прямо. Правда, найбільше лев любить саме себе, і навряд чи буде поступатися в стосунках.

Діва

Діви вважаються дуже вірними супутниками. Закохується вони найчастіше розважливо, але бувають і такі випадки, що у діви «зносить вежу», І вона може прямо-таки «задушити» своєю любов'ю.

ваги

У ваг завжди багато шанувальників, але вони не закохуються з першого погляду. Вони практично ніколи не виявляють ініціативу в стосунках, вважаючи за краще, щоб їх домагалися.

Скорпіон

Скорпіони здатні на велику любов, вони прагнуть зайняти все вільне місце в житті партнера. Скорпіони часто заводять інтрижки, але якщо полюблять по-справжньому, то стають вірними супутниками.

стрільці

Знак зодіаку, люблячий незалежність, їм не важлива сама любов, а тільки процес завоювання, а після того, як мета досягнута, з легкістю почнуть шукати собі нову пригоду. Найкращий варіант, це любов між представниками цього знака, їм обом потрібна буде свобода, і вони її дадуть один одному. 

Козеріг

Козероги завжди намагаються тримати свої почуття під контролем, і вони матеріалісти. Козерогові потрібно, щоб його друга половина могла йому щось дати, наприклад, гроші або кар'єру. Їм завжди потрібно рухатися вперед, піднімаючись все вище, тому і шукають людину, здатну їм в цьому допомогти.

Водолій

Найчастіше закохується вдалий не в реальну людину, а в ідеалізований образ, і його стосунки найчастіше швидкоплинні. У них має бути все найкраще, тому шукати гідну другу половину можуть все життя.

риби

Зрозуміти, що риба закохана, дуже складно, вона до останнього буде приховувати свої почуття. А закохується цей знак зодіаку найчастіше в того, хто зовсім їм не підходить, тому потім і страждає.

Цікаві відео по темі

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.