Як повернути довіру дівчини, якщо одного разу ви її зрадили

27-10-2016, 17:52

довіра — це фундамент, на якому будуються відносини. Довіра - дуже крихка річ, його можна втратити в лічені хвилини, а ось щоб повернути, доведеться дуже навіть постаратися. Для початку варто розібратися, що послужило причиною втрати довіри, після цього вже можна буде думати, як повернути довіру дівчини. Довіра любімойдевушкі може бути втрачено в декількох випадках. Ось найпоширеніші з них.

зрада

Ця ситуація - одна з найскладніших, але знайти вихід з неї все-таки можливо, якщо помилка була одиничною. Для початку просто вибачитеся, хоча дівчина, швидше за все, і не захоче вас слухати, тоді їй потрібно дати час, щоб вона могла заспокоїтися і добре подумати.

У більшості випадків зрада для чоловіка не більше, ніж фізичний контакт, що не зачіпає почуття, адже здебільшого чоловік полігамії. Дівчата ж більш емоційні і переживають зраду сильніше. Якщо улюблена погодилася вас вислухати, то спробуйте їй пояснити, що ви любите тільки її, зрада була помилкою і більше такого не повториться.

У разі, якщо прощення отримати вдалося, то вам доведеться стримати своє слово, так як повторну зраду вам навряд чи пробачать.

обман

Якщо ви збрехали один раз, то вас, швидше за все, пробачать, якщо два, то вже подумають, якщо ж це повторюється весь час, то довіра до вас однозначно пропаде.

Для початку визначтеся, чи дійсно ця дівчина вам потрібна, і якщо відповідь позитивна, то зі брехнею доведеться припинити. Жінки не люблять, коли їм брешуть, та й не тільки жінки. Поставте себе на її місце, і уявіть які емоції ви б відчули, якщо дізналися, що вам постійно брешуть.

Так ось, щоб повернути довіру, розповідайте своєї дівчини про все, що у вас сталося протягом всього дня, навіть про самих незначних дрібницях, їй це буде приємно, і вона, зрозумівши, що ви нічого не приховуєте, поступово знову почне вам довіряти. Розповідайте навіть те, що їй може бути неприємно, наприклад, що з вами загравала інша дівчина, це скаже про те, що ви відкриті і нічого не приховуєте.

Слова розходяться з ділом

Ця причина схожа на сніжний ком: спочатку вона цього практично не помічає, а потім одне накладається на інше і переростає в проблему. Все починається з того, що ви щось обіцяєте, але з якоїсь причини не виконуєте. Починатися все може з нешкідливих дрібниць, наприклад, пообіцяв приїхати о 17.30, а приїхав на годину пізніше, начебто не біда, але не тоді, коли це відбувається постійно.

Якщо дівчина не говорить про це, це не означає, що вона цього не помічає, дівчина вже все підмітили і запам'ятала, і буде, швидше за все, мовчати, поки чаша її терпіння не переповниться. А найголовніше, що більшість випадків, які вона буде вам перераховувати, ви навіть не згадаєте.

Вихід тут тільки один: не обіцяйте те, що не можете або не хочете виконувати. А якщо ви пообіцяли, то, будьте ласкаві, виконуйте. Дівчата люблять чоловіків, які відповідають за свої слова, вони виглядають більш надійними.

Все погане завжди забувається, це питання часу, і якщо ви будете проявляти себе тільки з позитивного боку, то улюблена жінка «відтане» і знову зможе вам довіряти, але цього моменту доведеться почекати, не квапте її і все встане на свої місця.

Як варіант, змініть обстановку. Поїздка подарує вам спільні враження, допоможе вам зблизитися і заслужити прощення.

Запам'ятайте: терпіння жінки не нескінченно, тому не варто перевіряти його на міцність. Ви можете зробити помилку один раз, вона вас простить, ви можете обдурити, і вас знову пробачать, але в один прекрасний момент жінка може розвернутися і піти, пам'ятайте про це. 

Цікаві відео по темі

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.