Як ввічливо відмовити хлопцю зустрічатися, якщо молода людина ваш колега, друг дитинства або випадковий знайомий

27-10-2016, 17:52

Часта проблема сучасних дівчат – де знайти собі хорошого хлопця. Але що робити, якщо ситуація прямо-таки протилежна, і тобі необхідно не знайти, а «позбавитися» від кавалера? Багато дівчат губляться в такій ситуації і часто погоджуються на відносини, псуючи життя не тільки собі, а й хлопцеві.

Як ввічливо відмовити хлопцю зустрічатися і не ранити його почуття? Все потрібно розглядати по ситуації, а вони бувають абсолютно різні.

якщо хлопець – колега

Можна сказати, класична ситуація: службовий роман в наш час – річ досить поширена. Багато дівчат і жінки проводять на роботі більшу частину свого часу, і не дивно, якщо хтось із колег почне поглядати в вашу сторону. Добре, якщо симпатія взаємна, тоді проблем немає, злагода та любов, але що якщо колега надто наполегливий, та ще й не по душі?

У такій ситуації краще всього відразу розставити все по своїх місцях: покличте колегу в кафе і поговоріть з ним один на один і поясніть, що не готові до відносин. Потрібно відзначити, що чи не вважаєте його невідповідним варіантом, а просто поки всі ваші сили спрямовані на роботу і просування по кар'єрних сходах. Така розмова допоможе вам залишити хороші дружні відносини.

якщо хлопець – друг дитинства

Ще одна поширена і складна ситуація, адже так не хочеться втрачати рідну людину, з яким пройшли вогонь, воду і мідні труби. Якщо ця людина вам дійсно дорогий, поговоріть з ним по душам, поясніть, що дружба з ним для вас дуже важлива і ви не хочете її зруйнувати. Організуйте вечірку, запросіть друзів і симпатичних подружок, яких обов'язково познайомте зі своїм другом дитинства, це допоможе йому розслабитися, і ваша дружба залишиться колишньою.

якщо хлопець – одногрупник

Студентська пора – безтурботний час, в яке не кожна дівчина мріє заводити стосунки, але ваш одногрупник думає по-іншому і посилає вам палаючі погляди. І з цієї ситуації є вихід. Така ситуація чимось нагадує варіант, де хлопець – колега. Тут теж рекомендується поговорити з молодою людиною, а не грубо «відшивати» його, адже вам ще вчитися разом не один рік.

Поясніть, що в даний відрізок життя навчання коштує у вас на першому місці і немає часу на романтичні відносини. Як варіант - можете познайомити залицяльника з кимось із подруг, раптом його інтерес перекинеться на неї.

Знайомство через інтернет

Ви вирішили познайомитися через інтернет і по листуванню стало зрозуміло, що він розумний, товариський, може вас розсмішити, та й на фотографії цілком навіть нічого. Настав момент особистої зустрічі, і, виявляється, що в житті далеко не все так гладко. Як сказати хлопцю, що це зустріч перша і єдина?

Найпростіший спосіб: там же, де і відбулося знайомство, в інтернеті, напишіть, що побачення було чудовим, але ви поки не готові продовжити зустрічі, але були б раді продовжити спілкуватися, раптом ваша думка зміниться.

якщо хлопець – випадковий знайомий

Ви випадково познайомилися в кафе, магазині, автобусі або просто зіткнулися лобами на дорозі, і ваш новий знайомий відразу запропонував зустрітися. У кіно такі зустрічі закінчуються весіллям і довгого щасливого життям. Однак після вашого побачення ви зрозуміли, що юнак зовсім не підходить на роль вашої другої половини і не хочете продовжувати знайомство. Як же м'яко пояснити це молодій людині?

На наступний день після побачення напишіть залицяльникові, що він чудовий і цікавий, але не для вас. Запропонуйте залишитися друзями, адже цілком можливо, що він теж не в захваті від вас.

Ситуацій, в яких дівчатам доводиться відмовляти хлопцям, дуже багато, і описати всі неможливо, адже у кожного своя історія. Але пам'ятайте: як би красиво молода людина не доглядав за вами, якщо він вам не до душі, то не варто обнадіювати його, ні до чого хорошого це не призведе. Намагайтеся завжди, щоб ваш відмова не звучав грубо, раптом ви теж коли-небудь будете в подібній ситуації. 

Цікаве відео по темі

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.