Жінка-Близнюки: характер і сумісність, як її підкорити і зберегти довгі відносини

27-10-2016, 17:52

Веселі, активні, життєрадісні і волелюбні — основні якості, властиві жінкам, народженим під знаком Близнюків. Непередбачуваність, здатність досягати успіху в будь-якій сфері діяльності дивує оточуючих її людей.

Згідно з однією з теорій трактування цього знака зодіаку, вважається, що сузір'я символізує єднання чоловічої і жіночої енергії. Тому у дівчат-близнюків характер суперечливий. Але це не заважає їм підкорювати і розбивати чоловічі серця. У нашій статті ми відповімо на питання, яка жінка близнюки у всіх сферах життєдіяльності.

Комунікабельність, вміння знайти спільну мову з будь-якою людиною, швидка здатність вчитися всьому новому з цікавості, винахідливість — всі ці риси характерні для прекрасних близнюків. Закохавшись в таку дівчину, чоловіка турбує лише одне: як підкорити її серце.

Часом здається, що ця леді сама не знає, чого хоче. Те холодна, то мило фліртує. У цьому проявляється її суперечливість. Жінку-Близнюка зрозуміти неможливо, можна лише дарувати любов і підтримку, яка їй необхідна.

Класичним прикладом такої дівчини є героїня повісті І.С. Тургенєва «Повість про перше кохання» — Зінаїда. Молодий герой Володимир ніяк не міг зрозуміти, чому вона радіє йому, то проганяє, то сміється, то заплаче. Цю дівчину все залицяльники обожнювали і були готові віддати за неї життя.

Незважаючи на всі труднощі, нескінченні шанувальники будуть старанно шукати спосіб, як сподобатися жінці-Близнюку. А тим часом, відповідь на це питання досить простий. Підкорення такої дівчини починається з запрошення її в ті місця, в яких їй ще не доводилося раніше бувати. Захоплюється живописом близнюка порадує відвідування картинної галереї. Проявивши ерудицію і почуття гумору, заінтригована дівчина із задоволенням складе компанію і в інші місця. А потім запросіть її в спільний похід з друзями на природу під гітару.

І кожен раз необхідно імпровізувати і не повторюватися, проявляючи безмежну фантазію, і тоді шанси закохати в себе таку дівчину збільшаться. Але навіть домігшись її розташування, не варто розслаблятися, тому що жінка-близнюк може так само легко захопитися іншим чоловіком. Рутина, сцени ревнощів, заборони вести активний спосіб життя — все це може послужити причиною відносин розриву з такою леді.

Сумісність з іншими знаками

У цій частині статті відповімо читачеві на запитання, з ким сумісні по знаку зодіаку жінки-близнюки. Ідеальний союз жінки-Близнюка з Овном, Левом, Терезами та Водоліями. Чоловіки-Овни і чоловіки-Терези будуть із задоволенням виконувати найменшу примху такої дівчини.

У відносинах з Левом такий дівчині варто навчитися захоплюватися  мужністю партнера і тоді сприятливий союз їм забезпечений. Найвдаліший союз складеться у дівчини-Близнюка з Водолієм, тому що у них одна стихія — Повітря. Вони немов споріднені душі.

Дивно, що астрологи не вважають вдалими відносини між партнерами з однаковим астрологічним знаком — Близнюками. Через нескінченної зайнятості і пошуків себе, такій парі просто ніколи займатися своїм партнером, що викличе обопільні подружні зради.

Можливий фізичний контакт з чоловіком-Стрільцем, але ймовірність розриву велика через різне сприйняття світу між знаками. З іншими представниками знаків зодіаку жінці-Близнюку буде нудно і некомфортно.    

Жінка-близнюк в кар'єрі

Як начальник дівчина-близнюк буде постійно прагнути внести нововведення в трудову діяльність підлеглих. Такий керівник здатний вивести підприємство з кризи шляхом прийняття неординарних і ефективних рішень. Але робота з документацією та звітами викликає у неї тугу. Народжені під знаком Близнюків вміють підбирати персонал і максимально повно розкрити їх трудовий потенціал. Однак начальники-Близнюки не дозволять халтурити своїм працівникам.

Як підлеглого представниці цього знака зодіаку вміють працювати в команді, що важливо для стабільної діяльності підприємства. Працівники-Близнюки швидко навчаються, але рутинна робота не для них.

Рішення творчих завдань і нестандартних доручень можна довірити таким леді. Вони впораються з такою роботою на відмінно. Неординарні ідеї, нестандартний підхід до виконання поставлених завдань обрадує будь-якого керівника. У колективі такі співробітники будуть душею компанії.

Таким чином, жінки-Близнюки — багатогранний знак. І в любові, і в кар'єрі їм необхідна свобода. Спілкування з такою дівчиною буде приємним і пізнавальним. Такі жінки завжди викликають захоплення.

Відео по темі статті2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.