Жінка-Близнюки в коханні: що їй подобається в партнері і в сексі

27-10-2016, 17:52

люди, народжені в період з 22 травня по 21 червня, за знаком зодіаку є близнятами. Основна стихія цього знаку — повітря. Тому для представниць такого знака характерна легкість, товариськість і швидкість у прийнятті рішень.

Оптимізм, гарне почуття гумору, ведення активного способу життя такими жінками не можуть не залишитися непоміченими чоловіками. Однак підкорити таких дівчат не так просто. Тому ця стаття дасть відповідь, як проявляє себе жінка-Близнюки в коханні.

Таким відомим зіркам, як Анжеліна Джолі, Ніколь Кідман, Крістіна Орбакайте, Максим пощастило народитися під знаком Близнюки. Однак навіть цим яскравим знаменитостям довелося пережити розлучення і розставання з коханими. Але незважаючи на всі труднощі, ці прекрасні жінки радують глядачів своєю творчістю.

Жінки близнюки в любов і секс 

У цій частині статті читач дізнається, як завоювати жінку-Близнюка.

Перед тим, як закохати в себе таку жінку, слід враховувати особливості, характерні тільки для цього зодіаку.

Для представниць прекрасної статі, народжених під знаком Близнюки характерно: 

  1. Непунктуальність. На все побачення вони будуть спізнюватися завжди. Ображатися, пояснювати, перевиховувати їх марно. Але на важливу зустріч така дівчина не запізниться.
  2. Прагнення до спілкування. Ці яскраві дівчата люблять галасливі компанії з друзями. Також така особистість легко сходиться з людьми і подобається всім. Такий дівчині важливо блищати в суспільстві, тому що рутина для неї нестерпна.
  3. Прагнення до свободи. Близнюки волелюбні, тому таким жінкам ніколи не можна влаштовувати сцени ревнощів і намагатися контролювати їхнє життя. Подібні дії призведуть до розривів.
  4. Мінливість. Розлучившись з одним партнером, така дівчина досить швидко знайде йому заміну.
  5. Любить зміни. Близнюкам подобається міняти місце роботи, тому що їм складно всидіти на одному і тому ж місці.
  6. Займатися нескінченними творчими проектами. Творча натура близнюка прагне до самореалізації, але часто розпочату справу близнюки не доводять до кінця. Нові можливості здаються їм привабливіше розпочатих справ, тому у таких жінок багато нереалізованих планів.

 

Щоб підкорити таку прекрасну леді, чоловікові доведеться проявити розум і кмітливість. Близнюки не люблять безініціативний чоловіків, тому для підкорення подібних жінок потрібно надавати щоденні і неповторні знаки уваги, організовувати спільний відпочинок і дозвілля в екстремальних місцях з друзями, вести інтелектуальні бесіди. Ерудований чоловік з хорошим почуттям гумору здатний підкорити жінку близнюка.

Ніколи і не варто ставити ультиматумів або тиснути на дівчину і вимагати негайно вирішити, чи згодна вона бути з вами чи ні. В іншому випадку відносини з такою яскравою особистістю закінчаться, так і не розпочавшись.

У сімейному житті для такої представниці прекрасної статі важлива дружба. Дружина-близнюк підтримає у важкій ситуації і допоможе слушною порадою. Така жінка стане не просто відмінним другом, але і прекрасною матір'ю.

Багатьох чоловіків цікавить питання, як задовольнити жінку, народжену під знаком близнюка. Така дівчина любить різні експерименти в сексі. Кожне заняття любов'ю з нею унікальне й неповторне. Сьогодні вона підпорядковується партнеру, а завтра хоче домінувати. Рольові ігри, оральні ласки, спонтанний секс в незвичному місці порадують коханця.

Єдина вимога в інтимному житті — будь-які дії починати з прелюдії. Більшість чоловіків стверджує, що жінки-близнюки в інтимному житті люблять поцілунки кінчиків пальців рук. Але найголовніше для сексуального партнера такої жінки — вміння підлаштуватися під її переваги і не пригнічувати її.

Дуже важко приручити жінку близнюка. Але якщо чоловікові вдалося підкорити таку дівчину, то він отримає відданого друга, відмінну коханку і ідеальну дружину.

Відео по темі статті 


 

 

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.