Щирі почуття: як їх розпізнати, як зрозуміти, наскільки серйозно людина до вас ставиться

27-10-2016, 17:52

Чого боїться кожна жива людина? Бути ошуканим? Бути кинутим? Бути покинутим? Бути знедоленим? .. Найсумніше, що цей список можна продовжувати і продовжувати, залишаючи без уваги той факт, що ідеалістичні уявлення про взаємини чоловіків і жінок мають на увазі не тільки благополуччя і ідеальну картинку побуту, а й передбачають отримання відповідного досвіду від прожитого періоду часу, від отриманих емоцій, будь вони хоч негативними, хоч позитивними.

Ще більш вагомим є факт не просто пережитих відносин і отриманих розчарувань, а раціональна оцінка і об'єктивний аналіз  всього того, що відбувається і досконалого в заданих межах обставин, що склалися.

Єдине твердження, з яким, напевно, ніхто не сперечатиметься, говорить про те, що на Землі скільки людей, стільки й думок. Дійсно, розмірковуючи на тему відносин, питань побуту, сім'ї, цінностей, законів і постулатів щасливого життя та безхмарних відносин, ще ніхто не дав єдино правильну відповідь на питання, як забезпечити собі цей безхмарний побут і якою підтримкою заручитися на час побудови ідеальних відносин.

Величезна кількість книг сучасних авторів на всіх мовах світу обіцяють буквально за сто простих кроків забезпечити ідеальні відносини, багатого чоловіка, красуню наречену, простіше кажучи, довге і щасливе життя у всіх її проявах.

Але тут є 2 каменю спотикання: по-перше, немає єдиного рецепту щастя, загального для всіх людей, адже кожна людина абсолютно унікальний. І, по-друге, не кожному під силу втілити в життя ці 100 простих кроків і не зійти з дистанції десь на 99 кроці: адже міняти себе і починати жити за законами Всесвіту – величезний і постійна праця.

На елементарне запитання, чого люди бояться в стосунках, крім перерахованих про зраду, зникнення, зраді, закінчення роману і теплоти почуттів, більшість сказали, що все це ніщо, в порівнянні з тим, як бути самотніми.

Найчастіше відносини закінчуються досить швидко, бо не несли в собі ніякого сенсу і глибини, маючи на увазі часом тільки сексуальний короткостроковий підтекст. Іноді це влаштовує обидві сторони. Іноді залишається просто приємною спалахом протягом життєвого шляху і стирається буквально в пил при появі нового об'єкта.

Але часом такі ситуації залишають глибокі шрами в душах і серцях людей, змушуючи сумніватися в щирості сказаних слів про любов і ніжність. Жінки, як більш тонко влаштовані створення, в подібних ситуаціях страждають частіше і гостріше. Саме ця боязнь самотності і невситима жага любові змушує довіряти сказаному, йти за руку з тією людиною, яка в подальшому часто спричиняє гострий нестерпний біль.

Так як розпізнати щирі почуття чоловіка? У наш час визнання в любові втратило свій первісний зміст і цінність значення. Часом слова любові вимовляються з зовсім іншими відчуттями або, навпаки, без таких і зовсім. Страшно уявити, що любовні зізнання стали способом досягнення власних цілей, методом ослаблення пильності та об'єктивності людини, шляхом досягнення корисливих задумів і іншого.

Самиепріятние спогади і відчуття людей за все життя, як правило, пов'язані з поняттями дружби, любові і взаємних відносин і прихильності. Як зрозуміти, що виникли відносини дійсно принесуть тільки тепло і ніжність? Кращий спосіб - це просто зупинитися і розібратися у внутрішніх відчуттях.

1. Поспостерігати за людиною і проаналізувати можливу незручність рухів, переживання і збентеження. Такі моменти поведінки говорять тільки про щире трепеті і схвильованості в присутності свого обранця.

2. Оцінити, наскільки людина цікавиться вільним часом, захопленнями і колом спілкування своєї половинки.

3. Проаналізувати, наскільки часто людина самостійно дає про себе знати, проявляє ініціативу про спільне проведення часу і дозвілля.

4. Підштовхнути людини до невластивого для нього вчинку, нехай це буде не стресова ситуація, а просто незвична обстановка.

5. Зрозуміти, як сильно людина обговорює відносини і відкритий для спілкування на тему їх розвитку та стабільності.

6. Як належить до спільної побуті і варіанту спільного проживання. Яке його думку з приводу цього? Міркування? Досить просто почати розмову, обмінятися інформацією, але не примушувати до дії і не ставити ультиматуми.

7. Варто зрозуміти, наскільки він відкритий в розмовах про свою половинку зі своїм оточенням і близькими. Чи приховує зустрічі від сім'ї (батьків, братів, сестер) та друзів?

8. Наскільки людина елементарно щедрий на звичайнісінькі знаки уваги.

Варто оцінити не силу пристрасті в нових відносинах, а ступінь довіри і ставлення один до одного. Адже заздалегідь зрозумівши, що безглуздо витрачати час на людину, яка не планує пов'язати з вами своє подальше життя, можна легко уникнути і самотності, і депресії, і розбитих сердець.

Відео по темі статті

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.