Знак зодіаку Змієносець: характеристика чоловіки і жінки, міфи, пов'язані з цим сузір'ям

27-10-2016, 17:52

Це тринадцятий знак в гороскопі. Його сузір'я побачити можна неозброєним поглядом тільки в липні. Роль цього сузір'я так і не зрозуміла. До сих пір хтось, розчарувавшись, каже, що це зовсім не знак зодіаку. Інші все ж відносять цей знак до зодіакальним. Але все ж він не вноситься в традиційний гороскоп.

Його символом є змій. Складається з двох частин - голова і хвіст змії. Датами народження Змієносця вважаються 27.11 – 17.12.

Існує кілька міфів, пов'язаних з цим сузір'ям:

Перший говорить, що Зевс уразив цілителя Асклептія блискавкою і помістив на небо разом зі змією, отрутою якої той лікував людей. З тих пір емблема лікарів - змія, а саме сузір'я стали називати сузір'ям Змія.

Другий міф - Гера увічнила образ змії, якої хотіла вбити Геракла.

Унікально саме розташування зірок. Виглядає, як п'ятикутник, який простягається поперек екватора, що для сузір'їв незвично.

Дивна також і характеристика знака зодіаку Змієносець: вважається, що ті, хто народився під ним, наділені інфернальними і суперечливими рисами характеру. Впливаючи на людину, вони роблять його стійким, але слабким одночасно, мудрецем, яка вчиняє дурні помилки. Пояс цього сузір'я не змінюється протягом трьох тисяч років.

Астрологи вважають, що якщо ви народилися в ці дати, то ви Змій або з рисами Скорпіона, або з рисами Стрільця. Це люди зі складною, але дивовижною долею. Легко забувають про втрати. Зникаючи назавжди, без слів, не залишають ні сліду. Можуть відродитися з попелу, забувши про поразку і невдачах. Одним ці люди приносять нестерпне блаженство, іншим непередаване горе.

Вони не надають будь-якого істотного впливу на свою долю, вони її заручники. Змієносець в деякому роді хамелеон, легко змінює свій покрив і вигляд.

Змієносець - найнебезпечніший людина, з ним не варто перебувати в стані ворожнечі. Якщо йому заподіяти будь-якої шкоди, то вас буде чекати неприємність. Але не через те, що він злий, а тому, що не може пробачити такого ставлення до себе. Розриваючи відносини, він не залишає за собою сліду, рве абсолютно всі зв'язки і крім цього обдаровує людей за їх вчинки.

Якщо ви добре ставилися до цієї людини – чекайте подарунка, якщо ж навпаки, то доля сама помститься вам. До цього рідко мають відношення самі Змієносця, саме сузір'я мстить за них.

Їх життєва сутність будується на протилежностях, контрастах. Добро і зло, нещастя і щастя, відродження і падіння. Ці люди дуже непрості. Вони без жалю руйнують те, що створили, щоб створити щось нове. Хоча можуть чіплятися за марне і непотрібне, наприклад, через звичку. Вони непостійні, але все ж раби звичок, від яких варто було б позбутися. Наприклад, куріння і алкоголь.

Розповімо, що представляє собою Жінка-Змієносець. На перший погляд здається, що в ній дуже багато льоду, бездушності. З нею дуже важко. В її погляді занадто багато мудрості і поряд з нею більшість людей несвідомо відчувають себе нікчемами.

Вона завжди йде своїм власним шляхом, намагаючись служити всьому людству. Особисті проблеми її турбують мало, вона живе, як правило, потребами інших. І чим складніша ситуація, тим активніше вона з нею буде боротися.

Деяким така жінка приносить горе, а деяким, навпаки блаженство. Вона може безслідно зникнути, а потім раптом з'явиться і відкриє себе абсолютно з іншого боку. Головна риса - це подвійність: радість життя, абсолютне веселощі, захоплення оточуючими і поряд з цим цілковита розсудливість і філософське ставлення до чого б то не було.

Неможливо передбачити, що в її характері візьме верх. Все це залежить від знака – стрільця або скорпіона – хто вступить у змову зі Змієм. Якщо верх візьме Стрілець, все буде радісно і просто, якщо ж Скорпіон, то навпаки. Сузір'я саме не дає їй спокою: тільки жінка досягне гармонії, як все летить в нікуди.

З ними складно спілкуватися, так як оточуючим здається, що вони дуже дивні. Незрозумілі і стримані, немов порожні всередині. Їх нелегко зрозуміти, цих дивовижних жінок, які несуть в собі мудрість змії, ставлячись до всього критично.

Непростий характер і у Чоловіки-Змієносця. Всім оточуючим він здається велелюбним бабієм, але це всього лише його хобі. Він ніколи не робить сенсом життя ні сім'ю, ні будь-яку жінку.

Як правило, ці чоловіки не годяться для сімейного життя. Вони якщо попадуться в любовні мережі, будуть мучитися, прив'язавшись до коханої жінки всім єством. Але в той же час будуть шукати вихід з цих відносин. Не треба їх приборкувати, не можна позбавляти свободи, прив'язавши їх до себе. Вони все одно зірвуться з прив'язі. Їм не можна жити в чотирьох стінах, навіть з коханою. Це життя для них занадто дріб'язкова і не дає розвитку. Його чекає щось більш грандіозне, ніж звичайний шлюб.

Відео по темі статті

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.