Яким повинен бути чоловік мрії, якими якостями він повинен володіти

27-10-2016, 17:52

У різні часи у різних народів були свої поняття про справжнього чоловіка, чоловічу красу і достоїнства. У сучасному світі вимоги до чоловіків, безсумнівно, набагато вище. Дуже цікаво дізнатися, яким повинен бути чоловік, на думку нинішніх жінок, та й чоловіків теж.

Основні критерії справжнього чоловіка

Коли малюєте образ справжнього чоловіка, уявляєте собі, якими він повинен володіти якостями. Звичайно ж, у кожної жінки свої уявлення про те, яким повинен бути її ідеальний чоловік, але всі сходяться на одному: він повинен володіти сильними душевними якостями.

Отже, виділимо кілька основних вимог:

 • Мужній.
 • Сміливий.
 • Відповідальний.
 • Чесний.
 • Порядний.
 • Працьовитий.
 • Добрий.
 • Розумний.
 • Мати почуття гумору.
 • Гарний і чуйний.
 • Акуратний.
 • Самостійний і активний.
 • Люблячий і відданий.

З'ясувавши, якими якостями повинен володіти чоловік, зрозуміло, що людину, що відповідає всім цим вимогам, знайти практично неможливо. Але можна постаратися знайти чоловіка, який хоча б приблизно підходив вам. А от чоловікам, які хочуть відповідати званню "справжній чоловік", Можна постаратися виховати в собі подібні якості.

 

Душевні якості справжнього чоловіка

Описуючи, яким повинен бути ідеальний чоловік, багато жінок почнуть описувати саме моральні якості. Якщо чоловік, значить, в першу чергу, повинен бути мужній, сміливий, люблячий, добрий.

Мужня людина часто асоціюється з образом середньовічного лицаря, сильного по духу, благородного, чесного, відважного.

Сміливість завжди знаходиться в топі рейтингу при описі бажаного чоловіка. Жінкам подобаються сміливі чоловіки, адже з такою людиною, можна відчувати себе впевнено. Сміливість цінується не тільки жінками, але й чоловіками теж, адже в такому одного можна бути впевненим завжди.

Відповідальність - цінна якість для чоловіка, оскільки людина, яка може брати на себе відповідальність за сім'ю, роботу та інші сфери діяльності, дуже поважаємо в суспільстві.

Чесність і порядність - це такі якості, які багато хто ставить понад усе, але, на жаль, не всі можуть ними похвалитися.

Працьовитість для чоловіка, який бажає мати сім'ю, - дуже важлива якість, тому що ледачий чоловік навряд чи кому потрібен. Адже він повинен бути основним добувачем в родині і виконувати ті домашні обов'язки, які не може зробити жінка.

Добрий і люблячий, як правило, жінками називається саме в такому поєднанні. Кожній жінці хочеться, щоб її коханий чоловік, такий строгий і вимогливий з іншими, в родині був добрий, турботливий і ніжний. Проявіть спостережливість: якщо ваш чоловік з повагою ставиться до людей похилого віку, ласкавий з тваринами, добре відгукується про дітей, значить, швидше за все, він і буде тим "добрим і лагідним".

Сучасний чоловік, крім усього іншого, повинен мати розум. Зараз, як правило, цінуються розумні люди, і якщо чоловік дійсно розумний, то може далеко просунутися в своїй кар'єрі і матеріальному благополуччі.

Фізичні якості чоловіки

У цьому плані все вирішує смак: для кого-то чоловік мрії - Це високий блакитноокий блондин, хтось вважає за краще брюнетів. Але всі сходяться на одному: краще здорові, міцні чоловіки. Так що якщо природа вас не наділила видатними даними, то займіться спортом і самі собі зробіть гарне тіло.

Що стосується особи, то, звичайно ж, всім подобаються симпатичні люди, але якщо ви недоліки зовнішності компенсуєте високими моральними якостями, іскрометним гумором, видатними талантами, то, повірте, і ваша зовнішність здасться всім досить цікавою.

У даній статті ми розглянули, в основному, якими рисами повинен володіти справжній чоловік, але все, як відомо, індивідуально: можливо, цей список позитивних якостей справжнього чоловіка ви доповніть для себе тими, які важливі саме вам.

Відео по темі статті

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.